موضوع مثاله ابر vpn یا Cloud VPN چیست ؟ را برایتان می خواهیم شرح دهیم پس تا آخر مقاله باما همراه باشید .

ابر vpn یا Cloud VPN یک نوع از وی پی ان است که با بهره گیری از زیرساخت های یک شبکه مبتنی بر ابر (Cloud) به ارائه خدمات VPN میپردازد. این دسترسی به وی پی ان در سطح دنیا، به کاربران نهایی و مشترکین از طریق پلت فرم ابر اینترنت  برایشان فراهم میشود .

ابر vpn یا Cloud VPN چیست ؟
ابر vpn یا Cloud VPN چیست ؟

ابر VPN به عنوان شبکه اختصاصی مجازی میزبانی (hosted VPN) و یا virtual private network as a service شناخته می شود .هدف اصلی ابر vpn ها ارائه بعضی از سطوح امنیتی و دسترسی به خدمات وی پی ان در سطح جهانی بدون اینکه هر گونه تغییری در زیرساختهای ارتباطی vpn در سمت کاربر نهایی انجام شود .کاربر استفاده کننده از طریق وب سایت ارائه دهنده سرویس ابر یا از طریق desktop برنامه های کاربردی گوشی و یا هر وسیله مشابه دیگری را به این سرویس متصل کرده و از خدمات آن استفاده می کند.

چگونگی قیمت گذاری ابر vpn ها (Cloud VPN) در این سرویس متفاوت و جدا از خدمات وی پی ان استاندارد می باشد و شارژ استفاده آن به صورت Pre Paid یا از قبل پرداخت شده میباشد و معیار محاسبه هزینه در ابر وی پی ان ها بر اساس نوع سخت افزار آن ، فضا های ذخیره سازی داده (storage) ،و شبکه آن (network) و دیگر منابع مورد استفاده است.

ابر vpn یا Cloud VPN چیست ؟

فهرست