بهترین سایت های VPN در سال 2018

مقاله VPN

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) کاربران را قادر می سازد تا هنگام ارسال و دریافت اطلاعات در حالی که ناشناس و ایمن باقی می مانند، به اینترنت متصل شوند.

خوش آمدید TiKnet VPN از ارائه دهندگان VPN. در این مقاله، ما در حال بررسی برخی از بهترین ارائه دهندگان خدمات VPN شرکت های خارجی هستیم که البته برای ما ایرانی ها به دلیل محدودیت قابل استفاده نیست .

خب بیایید یه نگاهی به ارائه دهنده گان VPN در گشورهای دیگه بکنیم :

بررسی سایت CyberGhost

تعداد آدرس های آی پی: 2800
تعداد سرورها: بیش از 3،000 در سراسر جهان.
تعداد مکان های سرور: 115
پاسخ 24/7 پشتیبانی.

بهترین سایت های VPN در سال 2018

تاریخچه و هدف سایت CyberGhost

CyberGhost یکی از بهترین سایت های VPN در سال 2018 است کخ در حدود سال 2011 بوده است و به شدت به عنوان حامی “حقوق مدنی، یک جامعه آزاد، و فرهنگ اینترنت بدون سانسور” منتشر شده است. ما واقعا دوست داشتیم که چگونه شرکت به طور خاص در وب سایت خود را نشان می دهد، چگونه مردم به طور معمول از دسترسی به چنین خدمات مهم جلوگیری می کنند به عنوان فیس بوک و یوتیوب می تواند این خدمات را به زندگی خود را از طریق یک VPN به ارمغان بیاورد.

این شرکت دارای پشتیبانی جامع لینوکس، پشتیبانی از VPN از طریق روترها، و راه حل برای پخش کننده محبوب Kodi است. آنها همه جعبه ها را در پشتیبانی پروتکل چک کنید و امتیاز بیشتری را برای ارائه یک ویژگی سوئیچ کشتن اتصال همراه با پشتیبانی از P2P و BitTorrent در اکثر کشورها انتخاب کنید.

قیمت اکانت های VPN این سایت :

ماهانه 3.50 دلار در ماه و 63 دلار در 1.5 سال خدمات (3.50 دلار در هر ماه)، این یک گزینه عالی برای پوشش VPN است. یا، 6 ماه – $ 7.99 / mo – 47.94 دلار (صرفه جویی 39٪).

بررسی سایت NordVPN

تعداد آدرس های آی پی: 5000
تعداد سرورها: 5000 سرور +
تعداد مکان های سرور: 61
کشور / صلاحیت: پاناما
60+ کشور
قیمت 3.99 دلار / ماه (95.75 دلار / 2 سال).

nordvpn

آنها حتی بیشترین میزان ارتباط همزمان را ارائه می دهند، با شش اتصال همزمان از طریق شبکه خود، که هر کس دیگری پنج یا کمتر ارائه می دهد. شبکه NordVPN به اندازه برخی از رقبای خود بزرگ نیست، بنابراین اگر سعی می کنید آهنگ های خود را مسدود کنید، ممکن است یک شرکت با سرورهای بیشتری بخواهید. در غیر این صورت، این شرکت به وضوح ارائه یک برنده را ارائه می دهد.

قیمت های سایت NordVPN

بهترین طرح آنها برنامه ی اشتراک یک ساله است: 6.99 دلار (83.88 دلار). در حالی که قیمت ماهانه خود را با قیمت 11.95 دلار در انتهای طیف قرار دارند (و برای آنها چند امتیاز از دست داده اند)، قیمت سالانه آنها 83.88 دلار کمتر از اکثر متقاضیان ما است. و بله، آنها همچنین یک سیاست بازپرداخت کامل 30 روزه دارند. NordVPN همچنین یک گزینه اختصاصی IP را برای کسانی که به دنبال یک سطح متفاوت از اتصال VPN هستند ارائه می دهد. آنها قیمت 3.99 دلار / ماه ($ 95.75 / 2 سال) را ارائه می دهند.

آموزش استفاده از  vpn در اندروید

بررسی سایت StrongVPN

تعداد آدرس های IP: 59،500
تعداد سرورها: 689
تعداد مکان های سرور: 70

بررسی سایت های VPN خارجی

StrongVPN دارای یک سیاست قوی ورود به سیستم است. از آنجا که VPN همه چیز در مورد حفاظت از حریم خصوصی شما است، این محل است که ارائه دهندگان VPN هوشمندانه می تواند نقاط را انتخاب کنید.

قوی همچنین امتیازات را برای پایگاه های بزرگ خود از آدرس های IP جمع آوری می کند، که همچنین به محافظت از ناشناسیتان کمک می کند. آنها یک مجموعه جامع از سرورها و مکان های جهان دارند. برای کسانی از شما که نیاز به یک IP اختصاصی دارند، می توانید یکی از این شرکت را دریافت کنید، اما برای کمک به تنظیم آن، باید با پشتیبانی تماس بگیرید.

یکی از StrongVPN قوی ترین نقاط قوت شبکه این شرکت است. آنها زیرساخت کل شبکه خود را دارند و به این معنی نیست که محدودیت های خارجی در پهنای باند یا نوع ترافیک مجاز در شبکه ندارند. این به شما این اطمینان را میدهد که از طریق کار خود قادر خواهید بود.بهترین سایت های VPN در سال 2018

قیمت اکانت سایت StrongVPN

قیمت ماهانه StrongVPN از 10 دلار در وسط بسته است، اما قیمت سالانه آن 69.99 دلار در میان کمترین رقبای ما است.

بررسی سایت PureVPN

تعداد آدرس های آی پی: 95،000
تعداد سرورها: 500
تعداد مکان های سرور: 180
کشور / صلاحیت: هنگ کنگ

خرید VPN از سایت های خارجی

این VPN تنها به یک دلیل به جای 5 کامل رتبه 4.5 را کسب کرده است. این به این دلیل است که آنها اطلاعات ورود به سیستم را ثبت می کنند، اگرچه برای وضوح آنها دقیقا توضیح می دهند که چه کاری انجام می دهند و ورود نمی کنند. ما دوست داریم که آنها یک سیاست بازپرداخت 30 روزه ارائه می دهند. آنها نقاط اضافی را به دست آورده اند، زیرا برای برخی از خوانندگان ما مهم است، PureVPN از پرداخت بیت کوین پشتیبانی می کند. به گفته شما، اگر شما نگران کاهش های حریم خصوصی و بازپرداخت های خود نباشید، می خواهید عملکرد سریع خود را سریع کنید. همچنین می توانید با آنها رشد کنید. اگر بعد از مدتی شما نیاز به برنامه ریزی کسب و کار داشته باشید، این شرکت برای رشد به شما پیشنهاد می دهد. قیمت گذاری در وسط راه، با 10.95 دلار در ماه و 69.00 دلار در طول سرویس سه ساله است. در نهایت، ما دوست داریم PurVPN دارای کدی و یک راه حل Chromebook است که درست در صفحه وب آنهاست. علاوه بر این، PureVPN تمایلی به داشتن اولین سرویس VPN که ما برای کامل GDPR پیاده سازی کرده ایم را به دست می آوریم. بهترین سایت های VPN در سال 2018

بررسی سایت ExpressVPN

تعداد آدرس های آی پی: 15،000
تعداد سرورها: 1،700 +
تعداد مکان های سرور: 145
کشور / صلاحیت: جزایر ویرجین بریتانیا

آموزش خرید VPN در سایت های خارجی

این شرکت هم یکی از بهترین سایت VPN در سال 2018 است که از سال 2009 فعالیت خود را آغاز کرده و دارای شبکه قابل توجهی از سرورهای سریع VPN در 94 کشور است.

این و ی پی ان از تعداد کمی از PPTP استفاده می کنند (مگر اینکه نیازهای خاصی وجود دارد)، پشتیبانی افزوده از SSTP و L2TP / IPSec ممکن است .

ExpressVPN از Bitcoin به عنوان یک روش پرداخت بهره میگیرد، و قابلیت اتصال آنها قابل اعتماد و آسان برای استفاده از قابلیت سوئیچ می باشد.

قیمت های اکانت سایت ExpressVPN

بهترین طرح این است که فقط 6.67 دلار در هر ماه برای یک بسته سالانه که شامل 3 ماه اضافی رایگان است قیمت گذاری شده است. تعهد ExpressVPN به حریم خصوصی یک ویژگی استوار است

آموزش اتصال به پراکسی در تلگرام

بررسی سایت Hide My Ass

تعداد آدرس های IP: 3،106
تعداد سرورها: 830
تعداد مکان های سرور: 280
کشور / صلاحیت: بریتانیا

بررسی سایت های VPN خارجی

این سایت از طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله کنسول های بازی پشتیبانی می کند. ما به آنها امتیاز اضافی برای پشتیبانی بیتکوین و تضمین عالی پول نقد دادیم. ما دو امتیاز را کسر کردیم، زیرا آنها اطلاعات اتصال را وارد می کنند. آنها همچنین پنج اتصال همزمان ارائه می دهند.

قیمت اکانت سایت Hide My Ass

در حالی که قیمت ماهانه خود را با قیمت 11.52 دلاری در پایان این طیف، قیمت سالیانه آنها سالانه 78.66 دلار رقابتی است.

بهترین سایت های VPN در سال 2018

فهرست