بهترین فیلتر شکن برای اندروید

اندروید

بهترین فیلتر شکن برای اندروید یکی از نیاز‌های مهم هر شخصی است که از این سیستم‌عامل محبوب استفاده می‌کنند. سیستم‌عامل اندروید بیشترین استفاده را در مقایسه با دیگر سیستم‌عامل‌ها مثل IOS را دارد .

در سیستم عامل اندروید برای هر شخصی با وضعیت‌ مالی مناسب یا کم حداقل یک دستگاه اندرویدی وجود دارد، در واقع اگر یک کاربر قصد خرید گوشی تا 400 هزار تومان هزینه را داشته باشد، اندروید برای او چند پیشنهاد دارد و حتی هم اگر قصد خرید موبایل تا سقف 5 میلیون تومانی را داشته باشید، باز هم اندروید برای شما گزینه‌ای را خواهد داشت.اما این شرایط در سیستم عامل IOS اینگونه نیست و تنوع گوشی های بسیار کمتری نسبت به سیستم عامل اندروید دارد که این تفاوت ها در هردو سیستم عامل می‌تواند معایب و مزایا مخصوص خودش را داشته باشد.

سایت تیک نت وی پی ان با ارائه همه سرویس‌های اندروید و همچنین VPN های دیگر سیستم عامل ها، از 5 کشور متفاوت در حال ارائه خدمات است برای خرید فیلتر شکن اندروید روی دکمه زیر کلیک کنید :

بهترین فیلتر شکن برای اندروید

استفاده از گوشی‌های اندرویدی بسیار آسان و ساده است و موضوع جالب اینکه زبان پارسی را هم پشتیبانی می‌کند و خیلی دلایل دیگر که باعث می‌شود گوشی های اندرویدی در کشوری مانند کشور ایران خیلی محبوب‌تر و پرفروشتر باشد و در نتیجه هم درخواست برای VPN اندروید نیز بیشتر از بقیه سیستم عامل هاست.

بهترین فیلتر شکن برای اندروید
بهترین فیلتر شکن برای اندروید

تقریباً هر شخصی که با نت سر و کار دارد به یک فیلتر شکن نیز نیاز دارد تا علاوه بر امکان دسترسی به برخی محتوا‌های مسدود شده، بتواند امنیت خود را در سطح وب تامین کرده و بالا ببرند. خوشبختانه سیستم عامل اندروید همه فیلتر شکن‌ها و VPN ها را ساپورت می‌کند و شما با هر نوع از سرویسی وی پی انی به راحتی قادر به اتصال در دستگاه اندرویدی خود هستید.

فیلتر شکن هایی که سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند شامل :

  • سرویس IKev2
  • سرویس PPTP
  • سرویس L2TP
  • سرویس Cisco ( سیسکو )
  • سرویس OpenVPN
  • سرویس IPsec
بهترین فیلتر شکن اندروید رایگان
بهترین فیلتر شکن اندروید رایگان

فرقی که این وی پی ان ها با هم دارند، فقط در نوع رمزنگاری اطلاعات شما و نحوه‌ی استفاده از آنهاست. یعنی یکی از اینها سرعت بیشتر و رمزنگاری ضعیف‌تری دارد ولی یکی دیگر به دلیل امنیت و رمزنگاری قویتری که دارد کمی در افت سرعت تاثیر می‌گذارد.

این موضوع امنیت که هرچه رمزنگاری پیچیده‌تر وامنیت بالاتر باشد دچار افت سرعت بیشتری خواهید شد، در واقع یک مدت زمانی طول می‌کشد تا اطلاعات و داده های شما رمزنگاری شود و بعد به محیط وب ارائه شود. البته این موضوع امنیت کاملا به نفع شما بوده و این افت سرعت آنقدر کم است که شاید زیاد آن را احساس نکنید.

بنابراین زیاد به فکر این نباشید که چون با فیلتر شکن سرعت کمتری را دارم،دیگر از آن استفاده نکنم چرا که این افت سرعت بسیار ناچیز است و برای اینکه شما با نحوه کارکرد وی پی ان ها آشنا شوید این موضوع را توضیح دادیم. برای اینکه مطلع شوید هر کدام از این سرویس ها برای چه کار‌ی مناسب است،با ادامه این مقاله باما باشید.

فیلتر شکن قوی اندروید

برای پاسخ به این سوال که هر کدام از سرویس های VPN برای چه کار‌ی مناسب است !، باید ابتدا بدانید که چرا از فیلتر شکن استفاده می‌کنید و هنگام متصل شدن به وی پی ان احتمال دارد چه فعالیت‌هایی داشته باشید ؟ اگر شما فقط قصد دسترسی به سایت های مسدود شده مانند سایت Youtube را دارید،سرویس مناسب شما اول پروتکل PPTP و بعد از آن L2TP و در آخر نرم افزار سیسکو انی کانکت برای شما مناسب است.

ولی اگر قرار بود شما پرداخت‌هایی در سطح اینترنت انجام دهید و یا وارد حساب بیت‌کوین یا حساب بانکی خود شوید و این چنین کارهایی که پای اطلاعات شخصی شما در میان باشد، سرویس وی پی ان Openvpn را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امنیت سرویس های PPTP نسبت به L2TP و سیسکو انی کانکت کمی پایین‌تر است ولی برای کارهای روزمره شما در سطح اینترنت بهترین گزینه می باشد.

سرویس ikev2 هم یک پروتکل جدیدی است که به سیستم عامل‌های اندروید و آیفون اضافه شده است و از سرعت و امنیت خوبی برخوردار است. یک نکته جالب اینکه شرکت بلک‌بری به حدی به این پروتکل ایمان دارد که به کاربران گوشی‌های بلک بری خود، تنها امکان استفاده از این سرویس را داده و فراهم کرده است.

استفاده نکردن از VPN رایگان برای اندروید

در ایران میانگین قیمت یک فیلتر شکن 1 ماهه چیزی بین 6000 هزار تومان تا 8000 هزار تومان است، آیا واقعا این رقم ارزش به خطر انداختن اطلاعات وداده های شما را دارد , ما به هیچ عنوان قصد بدگویی از تمام فیلتر شکن های رایگان را نداریم و حتما شرکت های درست هم نیز بین اینها هستند اما به این نکته دقت کنید که چون رایگان است حتما یه دلیلی پشت این قصیه وجود دارد. در این قضیه تصمیم آخر بر عهده‌ی خود شما است .

  •  بهترین فیلتر شکن اندروید رایگان
فهرست