خرید بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر

خرید بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر برای هر شخصی و با توجه فعالیت موردنظر متفاوت است، یعنی کاربری که بیشتر وقت ها به تماشای ویدئو آنلاین مشغول است و با کاربری که فعالیت‌های ارزی مانند ویزاکارت یا PayPal دارد، هر کدام از این اشخاص تعریف جدای از بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر خواهند داشت.

در این مقاله ما به معرفی تمام VPN های مناسب با کامپیوتر و لپ‌تاپ می پردازیم و کاربردهای هر کدام را برایتان توضیح خواهیم داد.

برای خرید VPN برای کامپیوتر و هنچنین بقیه دستگاه‌ها  می توانید به صفحه اصلی سایت تیک نت مراجعه کنید و خریدتون رو انجام بدین ( امکان نصب کانکشن هوشمند تیک نت روی ویندوز به زبان فارسی ).

خرید بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر
خرید بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر

انواع سرویس های وی پی ان در کامپیوتر

لیست فیلتر شکن هایی که برای کامیپوتر و لپ تاپ ارائه می‌شود در بالا بیان شد و البته این امکان وجود دارد با توجه به سایت ارائه دهنده VPN ، بعضی از سرویس ها براتون متفاوت باشد. تمامی سرویسها امکان باز شدن سایت‌های فیلتر شده را دارند پس در این مقاله سرویس ها را فقط از نظر سرعت و امنیت آن‌ها بررسی می کنیم.

بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر کدام است

ببینید کلیه پروتکل های PPTP/L2TP ،خانواده Tunell ها نرم افزار سیسکو و PM9 در سطح امنیت متوسط قرار می گیرند. هرچه امنیت وی پی ان شما بالا باشد، در واقع عملیات رمزنگاری اطلاعات شما قبل از ورود در سطح اینترنت قوی‌تر است، هرچه امنیت بالاتر باشد عملیات ارسال و دریافت اطلاعات در اینترنت کند‌تر عمل می‌کند که البته این افت سرعت آنقدر کم است که شما متوجه آن نخواهید شد ,روند علمی این کار به صورت زیر است .

دانلود بهترین فیلتر شکن های رایگان
دانلود بهترین فیلتر شکن های رایگان

 

فیلتر شکن کریو ، سرویس سیسکو ، SSH از نظر امنیت جزو رده‌های بالا هستند و می توانید برای فعالیت‌های مهم و با اهمیت بالا از آنها استفاده کنید البته یک سرویس که باز از نظر امنیت در رده بالاتر از اسن سرویس ها قرار میگیرند پروتکل Openvpn است که یک VPN با امنیت بسیار خوب و بالاست که مخصوص فعالیت‌های مهم و حساس شماست.

این که شما برای تماشای یک ویدئو از سایت یوتیوب، به سرویس Openvpn متصل شوید یک کار عاقلانه‌ای نیست ، چون که سرویس OPENVPN ممکن است نسبت به سرویس PPTP  از سرعت کمتری‌برخوردار باشد و البته رمزنگاری بالاتری برای شما ارائه دهد که برای بیشتر کاربران این مورد نیاز نیست.

انواع فعالیت ها در اینترنت

دو فعالیت‌ موجود در اینترنت داریم که به دو گروه متوسط و مهم تقسیم می‌کنیم.

فعالیت متوسط: به طور کلی، انجام کارهای روزمره در اینترنت مانند دسترسی به سایت Youtube یا فیسبوک یا مثل این قبیل سایت را جزو فعالیت‌هایی با اهمیت متوسط می‌نامیم که زیاد جذابیت و علاقه خاصی برای شخص هکر ندارد.

مهم : فعالیت‌هایی مثل وارد شدن به سایت بانکی و زدن اطلاعات بانک و کارت اعتبار یا حساب PayPal شماست که شما اصلا نمی خواهید این اطلاعات سری در اختیار شخص دیگری قرار بگیرد. یا هر فعالیتی و کاری که شما به تحت هیچ عنوانی راضی نیستید شخص دیگری از این فعالیت باخبر باشد.

خرید بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر
خرید بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر

استفاده از کانکشن هوشمند ویندوز

سایت تیک نت برای راحتی کار کاربران، یک کانکشن مخصوص ویندوز را با زبان شیرین فارسی طراحی کرده ایم که همه سرویس‌هایی که در اول مقاله گفته شد را به صورت یکجا در خود دارد و دیگر شما از دانلود کانکشن‌های مختلف بی نیاز می شوید. شما توی نرم افزار هوشمند ویندوز فقط با فعال کردن هر کدام از این سرویس ها، امکان وصل شدن به VPN مورد نظر را خواهید داشت.

خرید بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر

فهرست