خرید VPN برای سایت Netflix

نت فلیکس

در جهان امروزی تماشای اینترنتی و آنلاین ویدیو ها در سرتاسر جهان افزایش یافته است و مردم بیشتر به دنبال خدماتی هستند که با استفاده از آن بتوانند به جدیدترین فیلم ها و سریال ها در هر کجا و با هزینه کم دسترسی داشته باشند, وقتی که درباره تماشای آنلاین تلویزیون و فیلم ها صحبت و بحث می کنیم، اولین چیزی که به ذهنمان می آید، نام سایت Netflix (نت فلیکس) است چرا که در حال حاضر این سایت، سرویسی برای پخش فیلم آنلاین است.

متاسفانه سرویس Netflix در کشور ایران فیلتر شده است و امکان وارد شدن به این سایت نیست ولی یک راه حل سریع و آسان برای استفاده از وبسایت Netflix استفاده از سرویس VPN و فیلتر شکن می باشد در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از VPN روی نت فلیکس را توضیح دهیم.

برای خرید وی پی ان برای سایت نت فلیکس روی دکمه زیر کلیک کنید :

استفاده از vpn آمریکا برای Netflix
استفاده از vpn آمریکا برای Netflix

با چه دستگاهی میتوانیم Netflix را تماشا کنیم ؟

برای مشاهده سایت Netflix می توانید از دستگاه های WIndows,Mac,Iphone,Ipad,Android استفاده کنید. البته می توانید از Apple TV هم برای مشاهده Netflix استفاده کنید که ما آموزش استفاده از Apple TV را در سایت قرار داده ایم.

مراحل استفاده از Netflix از طریق VPN

  • ابتدا خرید VPN از سایت معتبر
  • انتخاب سرور کشور آمریکا برای اتصال به وی پی ان
  • ورود به سایت و حساب کاربری Netflix و راه اندازی آن

شما با استفاده از وی پی ان میتوانید از ترافیک رمزگذاری شده دادها استفاده کنید به طوری که ISP شما مخفی می ماند و در نتیجه کار سرعت دانلود برای شما سریع تر و بدون بافر انجام خواهد شد.

خرید VPN برای سایت Netflix
خرید VPN برای سایت Netflix

بهترین کشور برای مشاهده Netflix کدام است ؟

بهترین کشور برای دیدن فیلم با کیفیت بالا و بدون قطعی سرورهای کشور ایالات متحده آمریکا می باشد.

چه برنامه هایی در سایت Netfix قابل تماشا است ?

سایت نت فلیکس میلیون ها عنوان تلویزیونی و فیلم را ارائه می دهد که بی شک تعداد شان آنقدر زیاد است که نمی توان آن ها را در این مقاله جا و فهرست کرد. در این سوریس حذف و اضافه برنامه ها به صورت ماهانه انجام می شود.

خرید VPN برای سایت Netflix

فهرست