به خاطر رشد بیش از پیش هکر ها , دزدان هویت , و جاسوسان اطلاعات در سطح اینترنت برآن شدیم در اینباره مقاله ای را فراهم کنیم پس با ما همراه باشید.

محبوبیت و استفاده از فیلتر شکن هر روز در میان مردم بیشتر می شود به همین خاطر بیشتر کاربران برای استفاده از فضای مجازی از وی پی ان برای حفظ داده ها و حریم شخصی خود استفاده میکنند, شما با استفاده از یک VPN میتوانید به صورت مخفی و ناشناس در سطح اینترنت به وبگردی بپردازید البته دیگر مزیت استفاده از وی پی ان که به حفظ حریم خصوصی خود منجر می شود و اطلاعات شخصی و خصوصی شما از هکر ها و جاسوسان اطلاعات به دور می ماند

لازم به ذکر است که سایت تیک نت وی پی ان از انجام هرگونه فعالیت های جنایی و غیرمجاز از شما هیچ حمایتی نخواهد داشت

دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN
دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

استفاده از فیلتر شکن برای کسانی که میخواهند وبگردی ایمن و خصوصی را با سرعت بالا در اینتزنت داشته باشند ایده ال می باشد, و در هر زمان و مکانی می توانند به داده های مورد علاقه خود در سطح نت دسترسی داشته باشند و حتی به کسب و کار خود در اینترنت بپردازند این کار با استفاده از VPN به راحتی قابل اجرا می باشد .
گشت و گذار محافظت نشده در اینترنت ممکن است برای شما مشکل ساز شود مثل مشکلی که حدود 15 سال پیش برای گیتاریست افسانه ای پیت تاونزند بوجود آمد که شخصی با استفاده از مشخصات کارت شناسایی او به ساخت و راه اندازی سایت پورنوگرافی کودکان پرداخته بود و او در تلاش بود که ثابت کند که شخص دیگری با مشخصات شناسایی او این کار را کرده و او در جریان همچین اتفاقی نبوده است.

شما می توانید در مقاله آیا استفاده از VPN و فیلتر شکن امن است ؟از امن بودن اتصال به VPN و فیلتر شکن خود مطمئن شوید

دلایل استفاده از VPN

تا اینجا دریافتیم که استفاده نکردن از وی پی ان میتواند چه دردسرهایی برای کاربران در سطح اینترنت و فضای مجازی ایجاد می کند .

برخی از دلایل که کاربران برای استفاده از فیلتر شکن دارند :

  1. تعدادی از کاربران برای مخفی کردن اطلاعات مرور شده در سطح اینترنت از فیلتر شکن استفاده می کنند و به صورت مخفی از اینترنت استفاده می کنند .
  2. کاربرانی که از سایت های گیمینگ که در کشور آنها این دست از سایتها مسدود شده است.
  3. استفاده از سایت های مسدود شده و محدود شده در بعضی کشور ها مانند اسکایپ، یوتیوب فیس بوک و …
  4. تماشای برنامه های تلویزیونی مانند شبکه های BBC ، NBC، FOX، ABC و غیره

و در آخر

به طور کامل نمی توان دلایل استفاده مردم از فیلتر شکن را بیان کرد اما اولویت بسیاری از کاربران در فضای مجازی و اینترنت حفظ اطلاعات خصوصی خود و وبگردی ایمن را با استفاده از فیلتر شکن ها انجام میدهند شما می توانید با خرید VPN امنیت خود را تضمین کنید و با خیال راحت به گشت و گذار در اینترنت و شبکه های اجتماعی بپردازید

دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

فهرست