رابطه VPN و WhatsApp

فرآیند رفع مشکلات WhatsApp در TikNet به این صورت می باشد که ابتدا برنامه را دانلود و بعد نصب می کنید، که می توانید در قسمت آموزش پیدا کنید. با تکمیل و نصب و اجرا برنامه، به یک سرویس در اپلیکیشن وصل شوید که بعد از آن می توانید به شبکه های اجتماعی به راحتی متصل شوید. پس از اتصال به برنامه تیک نت ، واتساپ خود را همانند گذشته باز کنید و از آن استفاده و لذت ببرید.

رابطه VPN و WhatsApp
رابطه VPN و WhatsApp

کدام VPN به تماس های واتساپ اجازه می دهد؟

پلتفرمی واتس اپ اگرتوسط TikNet اجرا شود قابل پشتیبان است، واتس‌اپ بر روی گوشی های: iOS، Android، Mac، Windows Phon قابل اجرا می باشد. تماس‌های واتس‌اپ را با استفاده از اپ تیک نت می‌توان از طریق تلفن همراه برقرار کرد و همچنین از طریق وب Whatsapp نیز می‌توان از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ و با اجرای TikNet واتساپ را اجرا کرد.

چه وی پی انی برای Whatsapp توصیه میشود؟

بهترین VPN برای WhatsApp از دید کاربران TikNet VPN می باشد که همینک در دسترس است. VPN تیک نت در تست هایی که انجام شده است سریع ترین و بهترین است و همچنین امنیت و رمزگذاری بسیار بالایی دارند،که با سرورهای مختلف و زیاد خود که از اکثر نقاط جهان تهیه شده است و برنامه های کاربردی و کاربر پسند برای Android، ، Windows را دارا می باشد.

آیا برنامه واتس اپ با Vpn کار می کند؟

باید بگیم بله ! شما می توانید با نصب و فعال سازی TikNet VPN از شر محدودیت های برنامه محبوب واتس اپ رهایی یابید و انگار از اول هم محدودیتی نبوده استفاده کنید و توانایی استفاده از تیک نت در WhatsApp تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.شما با استفاده از VPN تضمین می کنید که ترافیک اینترنت شما بسیار ایمن تر می شود و پیام ها و فایل های WhatsApp شما به طور کامل رمزگذاری و قفل می شود.

آیا Vpn بر عملکرد واتساپ تأثیر می گذارد؟

اگر وی پی ان شما معتبر و از رمزگذاری های قوی استفاده کند به هیچ عنوان تاثیری بر عملکرد واتس اپ ندارد , یک VPN خوب با ارائه رمزگذاری خاص خود، ترافیک اینترنت شما را مخفی و ناشناس نگه می دارد. که این امر باعث میشود هنگام استفاده از این پیام رسان، فایل‌های ارسالی شما در واتس اپ ناشناس و مخفی باقی می‌مانند.

چرا واتساپ بدون VPN کار نمی کند؟

متاسفانه برنامه WhatsApp در برخی کشورها بدلیل محدودیت قابل اتسصال نیست و نمی باشد که همین باعث اختلال در سرورهای این شرکت و از کار افتادن آن می شود , البته شما می توانید با استفاده از یک برنامه و مرورگر محبوب مشکل WhatsApp را به راحتی پیدا کنید. برای سرورهای واتس اپ مشکلاتی ایجاد شده است که حتما نیاز به خرید VPN معتبر دارید که دوباره فعال شود.

فهرست