ساخت وی پی ان و فیلتر شکن رایگان

مقاله VPN

ساخت وی پی ان و فیلتر شکن رایگان برای اندروید

بسیاری از کاربران ایرانی ساعت ها به دنبال یک وی پی ان یا فیلتر شکن رایگان در اینترنت برای گذر از تحریم و فیلتر می گردند و شاید بعد از چند ساعت ها صرف انرژی و مصرف شدن اینترنت شان یک فیلتر شکن رایگان نا امن و کند را بتوانند برای چند ساعت استفاده پیدا کنند.

برای خلاصی از شر فیلتر شکن های رایگان که خیلی نا امن و کند هستند ,می توانید از سایت تیک نت وی پی ان اقدام به خرید وی پی ان پرسرعت کرده و خیال خود را از بابت یک وی پی ان امن و پرسرعت راحت کنید.

شما می توانید برای خرید VPN برای همه دستگاها از سایت تیک نت , از دکمه زیر اقدام کرده و از لذت اینترنت بدون محدودیت و تحریم استفاده کنید.

ساخت وی پی ان و فیلتر شکن رایگان
ساخت وی پی ان و فیلتر شکن رایگان

🚫هرگز از فیلترشکن های رایگان استفاده نکنید 🚫

استفاده کردن از فیلترشکن های رایگان بسیار خطرناک هستند. چون علاوه بر اینکه ابزار جاسوسی هستند،👁👁
از منابع و از RAM و CPU دستگاه شما و از اینترنت شما برای مقاصد خودشون سو ءاستفاده میکنند.💀💀

هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره!

وی پی ان رایگان می‌تواند دسترسی مستقیم به اطلاعات شخصی شما مانند رمز عبور، جزییات کارت اعتباری شما یا عادت‌های آنلاین شما را برای هرگونه مقاصدی، ایجاد کند.

خطرات فیلتر شکن های رایگان

متاسفانه پروتکل‌هایی که فیلتر شکن رایگان برای مخفی سازی شما در اینترنت انجام می دهند , قدیمی و بروز نیستند و حریم خصوصی کاربران را برای هکرها ، جاسوسان و تبلیغات کنندگان قابل دسترسی می کنند . البته خیلی از این وی پی ان های رایگان اصلاً آی پی شما را در اینترنت مخفی نمی‌کنند.

فهرست