فیلتر شکن پرسرعت برای آیفون

آیفون

شرکت معروف اپل سازنده گوشی های آیفون می باشد که همیشه در صنعت موبایل و تکنولوژی جلوتر از همه رقیب های خود بوده است و توانسته فروش خوبی هم بدست بیاورد.

گوشی های آیفون به دلیل طراحی زیبا و سیستم عامل بسیار عالی و همچنین برخورداری از به روزترین تکنولوژهای روز دنیا , طرفدارهای بی شماری در سراسر جهان دارد.گوشی های آیفون هم در ایران مانند سایر نقاط جهان بسیار پرطرفدار می باشد و اکثر کاربران از موبایل شرکت اپل استفاده می کنند.

فیلتر شکن پرسرعت برای آیفون

ولی متاسفانه کاربران ایرانی برخلاف سایر مردمان دنیا نمی توانند به صورت کامل از امکانات بی شمار گوشی های آیفون استفاده کنند و دلیل آن هم تحریم کاربران ایرانی توسط شرکت اپل که به پیروی از تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه ایرانیها بوده است.

البته زیاد نگران هم نباشید چون این محدودیت و تحریم کاربران ایرانی به راحتی و با خرید وی پی ان برای آیفون که معتبر باشه می توانید دور بزنید و رفع کنید .

سایت تیک نت وی پی ان با ارائه یک فیلتر شکن و VPN پرسرعت و مناسب گوشی های آیفون با ارائه  6 سرویس پرسرعت این مشکل را برطرف کرده است ,  شما می توانید با استفاده از دکمه زیر به صفحه اصلی سایت برید و خرید فیلتر شکن برای آیفون خود را انجام دهید :

فیلتر شکن پرسرعت برای آیفون
فیلتر شکن پرسرعت برای آیفون

فیلتر شکن برای آی او اس

گوشی های آیفون کلا از چند نوع پروتکل وی پی ان پشتیبانی می کنند که در پایین اسم برده شده است :

 1. سرویس L2TP : برای استفاده از این سرویس نیازی به نصب نرم افزار نیست و به راحتی می توانید از طریق تنظیمات VPN خود گوشی به L2TP وصل شوید
  آموزش اتصال به L2tp در آیفون
 2.  سرویس IPsec : این سرویس هم به مانند L2TP نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست و با تنظیمات خود گوشی می توانید وصل شوید .
  آموزش اتصال به Ipsec در آیفون
 3. سرویس IKev2 : این سوریس هم مانند L2TP و IPsec با خود وی پی ان گوشی آیفون وصل می شود .
  آموزش اتصال به Ikev2 در آیفون
 4. سرویس OpenVPN : این سرویس یکی از بهترین سرویس وی پی ان برای آیفون می باشد ولی برای استفاده از اوپن وی پی ان باید نرم افزار مخصوص این سرویس را از اپل آستور دانلود و نصب کنید
  آموزش اتصال به OPENVPN در آیفون
 5. سرویس AnyConnect : این سرویس محصول شرکت Cisco می باشد که این شرکت در زمینه شبکه در دنیا حرف اول را میزند, شما می توانید اپلیکیشن مخصوص سیسکو را از اپل استور دانلود و نصب کنید.
  آموزش اتصال به سیسکو در آیفون
بهترین وی پی ان برای آیفون IOS
بهترین وی پی ان برای آیفون IOS

خرید فیلتر شکن پرسرعت برای آیفون

ضرورت و مهم بودن استفاده از وی پی ان و فیلتر شکن برای هیچ کسی پوشیده نیست. VPN‌ و فیلتر شکن ها ابزارهای کاربردی و مهمی در قفل گذاری داده های اینترنت و مخافطت کردن از اطلاعات ما هستند.

TikNet VPN یکی از بهترین وی پی ان ها برای انواع دستگاه ها از جمله آیفون iOS است که روی دستگاه‌های آیفون و مک، آیپد به خوبی کار می‌کند. با اکانت های تیک نت , کاربران می‌توانند به صورت همزمان به 3 دستگاه به VPN متصل کنند.

فهرست