VPN یک ابزار مهم برای حفظ حریم خصوصی برای همه افراد می باشد که به دنبال کنترل اطلاعات شخصی خود در اینترنت است. اما اگر قبلاً از VPN استفاده نکرده اید ، به راحتی می توانید از چگونگی عملکرد آن احساس ناراحتی کنید. این که شما آیا می خواهید خود را تنظیم کنید یا از یک برنامه مناسب از ارائه دهنده یک سایت وی پی ان حوب مثل تیک نت استفاده کنید ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه یک وی پی ان را روی ویندوز 10 ، 8 یا 7 یا حتی روی روتر خود نصب و راه اندازی کنید. همچنین در صورت نیاز به تنظیم VPN در گوشی های اندرویدی ، شما را تحت پوشش قرار داده ایم. نحوه تنظیم VPN در ویندوز

نحوه تنظیم VPN در ویندوز
نحوه تنظیم VPN در ویندوز

نحوه تنظیم VPN در ویندوز

نحوه تنظیم VPN در ویندوز 10

نحوه تنظیم VPN بر روی روتر و مودم

VPN را از طبق گفته ارائه دهنده تنظیم کنید

اکثر VPN های سطح مصرف کننده به صورت برنامه های مناسب ارائه می شوند که بارگیری ، نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است. بازار VPN بسیار رقابتی است و ارائه دهندگان دائماً برنامه های مربوطه خود را اصلاح می کنند تا در حد امکان بصری باشند. برای تنظیم یک VPN که از یک سایت خرید vpn برای ویندوز استفاده کرده اید ، کار زیادی برای شما وجود ندارد.

سایت TiknetVPN یک برنامه هوشمد آسان و قابل استفاده طراحی کرده است که کلیه سرویس ها را از نحوه راه اندازی یک VPN در ویندوز در نظر می گیرد. اما هر کدام از VPN ویندوز را انتخاب کنید ، پس از بارگیری آن روی رایانه خود ، به سادگی مراحل نصب آن را دنبال کنید. سپس با فرض اینکه شما یک حساب کاربری با سرویس VPN برتر ایجاد کرده اید ، باید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید.

یک سرویس VPN برای ویندوز را انتخاب کنید

در اتصال به توضیح وی پی ان در مقایسه با پراکسی، مزایای گسترده ای را ارائه می دهد ، اما هر زمان که از طریق شخص ثالث به اینترنت وصل شوید ، داده های خود را به شخص دیگری واگذار می کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN در نظر بگیرید:

  • حریم خصوصی: آیا ارائه دهنده VPN قول داده است هیچگونه گزارش فعالیت آنلاین خود را حفظ نکند؟ یکی را انتخاب کنید که صریحاً خط مشی عدم ورود را بیان می کند.
  • امنیت: رمزگذاری VPN چقدر قوی است؟ نکته ای برای پرداخت یک VPN ضعیف وجود ندارد.
  • قابلیت اطمینان: آیا شرکت از اعتبار خوبی برخوردار است؟ آیا آنها اطلاعات تماس با وب سایت خود و تیم پشتیبانی ویژه دارند؟

هنگامی که VPN خود را انتخاب کرده و برای آن ثبت نام کرده و هزینه آن را پرداخت کرده اید ، سوال بعدی این است: چگونه می توان وی پی انی که خریداری کردین را خود استفاده کرد؟ خیلی سادس ! فقط برنامه را بارگیری کنید ، آن را نصب کنید و آماده رفتن هستید!

نرم افزار تیک نت وی پی ان را بارگیری کنید

اطمینان حاصل کنید که تصمیم دارید نسخه ویندوز نرم افزار VPN از سایت تیک نت را بارگیری کنید. به دنبال صفحه “آموزش اتصال” در وب سایت تیک نت باشید و خودتان به قسمت نحوه تنظیم VPN در ویندوز را انتخاب کنید. نحوه تنظیم VPN در ویندوز

بیشتر بدانید :

آموزش اتصال به سرویس IKev2 در سیستم عامل مک

نحوه فعال کردن Kill Switch

آموزش نصب و اتصال به OVPN در سیستم عامل ویندوز

آموزش نصب و استفاده از Openconnect در ویندوز

ارورها و خطاها در VPN ویندوز

در بیشتر موارد ، VPN شما باید صاف و بدون هیچ خطایی نصب شود. اما بعضی اوقات ممکن است یک اعلان عجیب یا مجوز درخواست دریافت کنید. اگر نرم افزار آنتی ویروس VPN شما را به عنوان مخرب پرچم می کند ، به صورت موقت آنتی ویروس خود را خاموش کنید تا مراحل نصب کانکشن هوشمند تیک نت تمام شود.

در حین نصب ، فیلتر شکن و وی پی ان تیک نت ممکن است از شما بخواهد که فایروال را غیرفعال کنید (در صورت وجود) یا درایورهای بدون ثبت نام را به عنوان بخشی از فرآیند تنظیم کنید. اینها باید به عنوان درخواست های مشکوک در نظر گرفته شوند که می تواند عواقب وحشتناکی به همراه داشته باشد – معتبرترین VPN ها از شما نمی خواهند که امنیت رایانه خود را از این طریق به خطر بیاندازید. یک VPN باید امنیت شما را تقویت کند ، آن را تضعیف نکند. اگر این اتفاق برای شما رخ داد ، از یک VPN متفاوت از یک ارائه دهنده امنیت سایبر مطمئن تر استفاده کنید.

فهرست