نحوه درآمد از بازدید یوتیوب و توضیحات

سایت و برند یوتیوب متعلق به غول دنیای تکنولوژی ، گوگل می باشد و بالتبع پلتفرم تبلیغات در یوتیوب نیز بر بسترهای تبلیغاتی گوگل استوار است. در دنیای دیجیتال این روز ها ، یکی از کارآمدترین و بهترین راه ها برای کسب درآمد برای ایرانی ها و کل دنیا، یوتیوب است. با استفاده درست از سایت یوتیوب، می توانید بدون هیچ سرمایه ای درآمدزایی اینترنتی انجام دهید .هر کسی که کانال یوتیوب داشته باشد به دنبال کسب درآمد از آن است. میزان درآمد از هر بازدید در Youtube و نحوه نقد کردن درآمد یوتیوب از اصلی ترین سوالات، در زمینه کسب درآمد از یوتیوب است. با سایت TikNet همراه باشید.

نحوه درآمد از بازدید یوتیوب و توضیحات
نحوه درآمد از بازدید یوتیوب و توضیحات

شرایط کسب درآمد از یوتیوب

برای پاسخ به این سوال که هر 1000 بازدید در سایت یوتیوب چقدر درامد زایی دارد ؟ ابتدا نیاز است که بدانیم شرایط  کسب درامد از یوتیوب چیست و چگوه انجام می شود ؟ در سال 2018 Youtube، سیاست های کلی درآمدزایی کاربران خود را تغییر داد و ویژگی جدیدی اضافه کرد؛ تا کاربران دیگر نتوانند از ابتدای راه اندازی کانال به درآمدزایی برسند. در ادامه مقاله به قوانین جدید یوتیوب به طور خلاصه خواهیم پرداخت .

  • کانال یوتیوب حداقل ۱۰۰۰ مشترک (subscribel) داشته باشد.
  • بازدید ویدئوهای کانال در یک سال اخیر حداقل ۴۰۰۰ ساعت باشد.
  • محتوای کانال باید با خط‌ مشی‌ها و سیاست‌های محتوایی و تبلیغاتی گوگل سازگار باشد.
  • برای تسویه حساب، درآمد باید حداقل به ۱۰۰ دلار رسیده باشد.

چگونه لوح یوتیوب را بگیریم؟

سیاست های جدید  سایت یوتیوب باعث شد که کیفیت محتوای تولید شده در یوتیوب افزایش پیدا کند و هر محتوا در این سایت دارای هدفی مشخص باشد و ویدئوهایی با محتوای کپی رایت، حذف شوند. حالا بدانیم که کدام محتواها مشمول قوانین کپی رایت یوتیوب می‌شوند؟

این نکنه را باید بدانید که کپی رایت در یوتیوب از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد؛حالا در صورتی که ویدیوهای که در کانالتان میذارید دارای اخطار کپی رایت باشند و آن‌ها را برطرف نکنید ، ممکن است کانال خود را برای همیشه از دست بدهید!

نحوه درآمد از بازدید یوتیوب و توضیحات
نحوه درآمد از بازدید یوتیوب و توضیحات

تعرفه درآمد هر 1000 بازدید یوتیوب

البته به صورت دقیق نمی توان بیان کرد که از هر 1000 بازدید چقدر درامد دلاری خواهید داشت! عمومی ترین درآمد در یوتیوب از تبلیغات آن می باشد. میزان درآمد از این سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه این مقاله به تاثیرگذارترین عوامل به صورت کامل خواهیم پرداخت, پس با ما همراه باشید :

موقعیت جغرافیایی مخاطبان

تبلیغات سایت یوتیوب برای کاربران کشورهای مختلف، بسیار متفاوت است. اکثر برند ها به دنبال جذب در بازار کشورهای توسعه یافته هستند، به این دلیل که شهروندان این کشور ها توانایی خرید بیشتری دارند. به عنوان نمونه آمریکا، کانادا، آلمان و استرالیا از جمله ای کشورها هستند. تبلیغ کنندگان برای دسترسی به این بازار جذاب باید باهم رقابت کنند. این را بدانید که سیستم کاری گوگل مزایده ای می باشد؛ یعنی تبلیغ شرکتی را در محتوای طراحی شده برای کشورهای توسعه یافته نمایش می دهد که بیشترین حق تبلیغ را پیشنهاد کرده باشد. حالا سهم Youtube از درآمد حاصل 45% و سهم کانال ها 55% می باشد. در این شرایط گفته شده، طبیعی است که محتوای انگلیسی و روسی و… شانس درآمدزایی بالاتری داشته باشند. البته میزان مالیات یوتیوب بر اساس موقعیت جغرافیایی . کشور کاربران متفاوت می باشد.

افزایش بازدید یوتیوب

تعداد بازدید ویدئوها برای یوتیوبرها بسیار مهم و حیاتی است. هر چقدرمحتوای شما با کیفیت باشد، ولی ویدئوهای کانال خود را بهینه نکرده باشید؛ نه تنها بازدیدهای شما افزایش نمی‌یابد و بالا نمیرود، بلکه مشترک‌های خود را نیز از دست می‌دهید. پس اولین قدم برای افزایش بازدید یوتیوب، بهینه کردن و در واقع سئوکردن ویدئوهای کانال و سئو یوتیوب است. برای بهینه‌سازی و مرتب کرد ویدئوهای یوتیوب ترفندهایی وجود دارد. شما می‌توانید از فهرست زیر برای افزایش بازدید کانالتان استفاده کنید.

  • تگ‌های مناسب
  • تصویر کاور ویدئو
  • عنوان جذاب
  • نام کاربری کانال یوتیوبی
  • متن و توضیحات ویدئوها
  • افزودن تریلر به کانال یوتیوب

 

 

فهرست