صرف نظر از اینکه شغل شما چقدر بزرگ و نام دار است ، شما در برابر جرایم اینترنتی و هک شدن در دنیای امروزی آسیب پذیر هستید.

در طول چند سال گذشته ، سازمان ها در کشورهای مختلف مورد حملات و نقض داده های بسیار تبلیغاتی قرار گرفته اند ، و اطلاعات خصوصی را به خطر انداخته اند و منجر به مجازات های مالی شده اند.

برای جلوگیری از قربانی شدن در زمینه جرایم اینترنتی از VPN استفاده کنید
برای جلوگیری از قربانی شدن در زمینه جرایم اینترنتی از VPN استفاده کنید

این گفته می شود ، هیچ کس مصون نیست و اگر در شبکه کسب و کار خود اقدامات احتیاطی انجام ندهید ، می توانید نفر بعدی باشید. با TIKNET VPN از مرور خود محافظت کنید.

از VPN استفاده کنید

TIKNET VPN تیک نت وی پی ان دارای رتبه برتر PC Mag است که به شما امکان می دهد از هر دستگاهی برای حفظ امنیت و ناشناس ماندن بصورت آنلاین ، یک اتصال رمزگذاری شده و امن ایجاد کنید.

این فقط داده های شما نیستند که از آنها محافظت می شود، بلکه مشتریان شما نیز هستند. سایت تیک نت وی پی ان محدودیت سرعت و پهنای باند ندارد بنابراین می توانید از سرعت مرور کامل هم در تجارت و هم در WiFi عمومی لذت ببرید. وی پی ان Tiknet امکان دسترسی شما به بیش از 400 سرور در بیش از 80 کشور در سراسر جهان را فراهم می کند.

بنابراین شما به راحتی می توانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و از چندین پروتکل VPN مانند سیسکو یا PPTP&L2tp OpenVPN گرفته تا Tikplus که یک سرویس اختصاصی ما است را ارائه می دهد. با TikNet VPN در جعبه ابزار امنیت سایبری خود ، شما ، مشتریان و کارمندانتان یک اندازه گیری امنیتی اضافی برای محافظت از خود و تجارت در برابر حمله خواهید داشت.

بدانید که تیک نت وی پی ان در گوگل پلی با بالای 100 هزار با نصب و بالاترین امتیاز رتبه بندی در گوگل پلی یکی از محبوب ترین و امن ترین وی پی ان ها می باشد. برای جلوگیری از قربانی شدن در زمینه جرایم اینترنتی از VPN استفاده کنید

فهرست