آموزش استفاده از نرم افزار vpn اندروید تیک نت

در مقاله VPN آموزش استفاده از نرم افزار vpn اندروید تیک نت و درباره انواع سرویس های نرم افزار VPN اندروید تیک نت وی پی ان و کارایی هر کدام از وی پی ان ها توضیح داده می شود .
همچنین یک سری از نکته های مهم برای استفاده بهتر از وی پی ان اندروید در نرم افزار تیک نت معرفی خواهد شد.

سرویس ساکس 5: سرویس socks 5 در قسمت سرویس های نرم افزار وی پی ان تیک نت قرار داده شده است تا بتوانید از ساکس 5 تلگرام با سرعت و کیفیت بالا استفاده کنید

سرویس اختصاصی تیک پلاس : سرویس اختصاصی سایت تیک نت وی پی ان به اسم تیک پلاس ( Tik Plus ) که بخاطر کانفیگ اختصاصی و جدید, پرسرعت ترین سرویس VPN حال حاضر می باشد که حتما پیشنهاد می کنیم از این وی پی ان پرسرعت استفاده کنید

سرویس وی پی ان Ikev2 : سرویس Ikev2 یکی از بهترین و با کیفیت ترین سرویس های وی پی ان می باشد که می توانید برای وب گردی و اینستاگرام از آن استفاده کنید.

سرویس اوپن وی پی ان : سرویس Openvpn هم یکی از بهترین سرویس ها برای عبور از فیلترینگ و وبگردی و بازی کردن است .

سرویس سیسکو وی پی ان : این سرویس هم برای عبور از فیلترینگ و وبگردی بسیار مناسب است .

انواع قابلیت استفاده از نرم افزار VPN اندروید تیک نت

اگر هیچ کدام از سرویس های وی پی ان داخل اپ اندرویدی تیک نت وی پی ان وصل نشد حتما شما از فیلترشکن های رایگان رو گوشی تون نصب و استفاده می کنید, لطفا همه فیلترشکن های رایگان خود را پاک کزده و بعدش گوشی تان را خاموش و روشن کنید مشکل حل میشود.

بخاطر محدودیت هایی روی بعضی از ISP ها ( نت ها ) , در صورت مشکل قطع و وصل شدن با یکی از سرویس های وی پی ان , حتما از سرویس های دیگر داخل نرم افزار اندروید وی پی ان تیک نت استفاده کنید.

یک قابلیت جالب و کاربردی نرم افزار اندروید تیک نت وی پی ان این است که شما تعیین کنید که کدام برنامه ها, وی پی ان روش اعمال بشود و کدام برنامه ها, وی پی ان روش اعمال نشود , برای فعال کردن این قابلیت می توانید به داخل نرم افزار و قسمت داشبورد و گزینه تنظیمات وی پی ان بروید.

خرید فیلتر شکن پرسرعت

آموزش استفاده از نرم افزار vpn اندروید تیک نت

فهرست