در این مقاله به شرح کامل VPN شرکت Hola می پردازیم , پس ما تیک نت وی پی ان همراه باشید :

وی پی ان هولا یک نرم‌افزار رایگان-پولی برای کامپیوتر و گوشی های همراه است که شکلی از خدمات یک شبکه خصوصی مجازی را برای کاربران خود فراهم کرده است و از راه پیوند نزیر به نزید در شبکه عمل می کند.همچنین از ذخیره سازی peer-to-peer استفاده می کند

درباره وی پی ان Hola
درباره وی پی ان Hola

سابقه وی پی ان hola

در اوایل سال 1998 Ofer Vilenski و Derry Shribman KRFTech، یک برند ابزارهای توسعه نرم افزاری را تاسیس کرد. این شرکت با سود خوبی که کسب کرد، در سال 2000 ‘Jungo’ شروع به توسعه یک سیستم عامل (Operation System) برای سیستم های خانگی کرد. Hola شبکه خود را در اواخر سال 2012 راه اندازی کرد و در ماه ژانویه 2013 ویروس ویروسی شد، هنگامی که کاربران ازبرند Hola برای حریم خصوصی و ناشناس ماندن در اینترنت استفاده می کردند با استفاده از مسیریابی P2P برای پوشش IP این امکان فراهم شد.

ویلیسکی مالک شرکت هولا گفت: پس از حدود دو ماه با 80 هزار بار دانلود در یک روز، در ۲۳ ژانویه 2013 ، در ساعت 6 صبح ، این محصول به اندازه کافی خوب و قابل اعتماد بود. این جندمین بار است که روزی به بیش از 40000 دانلود در روز می رسید.

خرید وی پی ان Hola

وی پی ان هولا به شما کمک می کند که فعالیت های خود را خصوصی و امن نگه دارید و با خیال راحت وب گردی کنید . .هنگامی که یک شخص دسترسی به حوزه های خاصی را انجام میدهد, برای استفاده از G-Block، یک درخواست برای عبور از کامپیوتر و اتصال به اینترنت از دیگر کاربران در مناطق غیر مسدود شده داده میشود، بنابراین دور زدن از نکات مهم این وی پی ان می باشد.

که به این معنی می باشد که سایرین هم احتمال دارد از طریق کامپیوتر خود به اینترنت دسترسی داشته باشند و قسمتی از پهنای باند آپلود آن , ممکن است برای ارائه به داده های ذخیره شده به بقیه کاربران استفاده شود.

کاربران عزیز که در حوزه نت زیاد فعالیت دارند و می خواهید که امنیت بالا وارد نت شوند و یک دسترسی کاملا امن به یک اینترنت آزاد داشته باشند و از قسمت سرویس دهنده ها دانلود رایگان وی پی ان hola را داشته باشند به سایت Tiknetvpn مراجعه کرده و خرید وی پی ان خود را انجام دهند.

این وی پی ان سازگاری خیلی خوبی با تمام دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله: ویندوز و لینوکس و اندروید و بلک بری و آی او اس دارد و به راحتی می توانید وی پی ان HOLA را بر روی هر دیوایسی نصب و راه اندازی کنید و از همه محدودیت ها و مرزها به راحتی و با امنیت کامل عبور کنید.

Hola VPN Plus یک وی پی ان همه فن حریف می باشد که نشان رعد و برق در مرورگر است و تحت مجوز شرکت موزیلا مرورگر رعد و برق، در نسخه 2 استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید وی پی ان hola به سایت تیک نت بروید و یکی از اکانت ها را بخرید و دنیایی از ایمن بودن رو در نت با تیک نت تجربه کنید.

درباره وی پی ان Hola

درباره وی پی ان Hola

فهرست