برای شروع به کار در یک شرکت یا کار در دنیای اینترنت یا برنامه نویسی یا هرکار دیگری به یک اینترنت نیاز دارد نکته مهم در اتصال به اینترنت امنیت آن است و برای تامین امنیت خود باید حواستان جمع باشد.

چون شما با وصل شدن به اینترنت خود گوشی و یا شبکه های Wi-Fi نا امن به راحتی شما اطلاعات شخصی (و شرکت شما) خود را در معرض خطر و سرقت قرار می دهید .

حالا با رمزگذاری ترافیک شما که توسط VPN انجام می شود ,می توانید به یک امنیت خوب و مطمئن دست یابید. tiknet vpn یکی از امن ترین VPN ها و فیلتر شکن های موجود در بازار ایران است که به راحتی می توانید به 10 کشور آسیای و اروپایی و آمریکا و کانادا وصل شید و همچنین با دارا بودن اپلیکیشن های فارسی به راحتی هرچه تمامتر به وی پی ان وصل شید .

از داده های شخصی و تجاری خود با TikNet VPN محافظت کنید
از داده های شخصی و تجاری خود با TikNet VPN محافظت کنید

از داده های شخصی و تجاری خود با TikNet VPN محافظت کنید

نرم افزار وی پی ان ویندوز تیک نت وی پی ان  یک برنامه دسک تاپ و پسوند مرورگر است که برای محافظت از آنلاین شما با یکدیگر همکاری می کنند. بر خلاف سایر VPN ها و فیلتر شکن ها ، شما فقط باید یکبار نزم افزار تیک نت را روشن کرده ، پس از آن به طور مداوم در پس زمینه بسیاری از دستگاه های مورد نیاز شما اجرا می شود. این دستگاه می تواند از هر دستگاهی در شرکت شما محافظت کند بدون اینکه تنظیمات یا گزینه های منو را گیج کند.

اپلیکیشن VPN ویندوزتیک نت تبلیغات را مسدود کرده و تاریخچه مرور شما را در مقابل احزاب مخرب ، تبلیغ کنندگان و حتی ISP شخصی شما محافظت می کند. اگر به طور منظم نیاز به دریافت پرونده های بزرگ دارید ، می توانید به لطف حجم نامحدود ، این کار را با سرعت انجام دهید. از داده های شخصی و تجاری خود با TikNet VPN محافظت کنید

 

فهرست