استفاده از پروکسی در ps4

پراکسی, پلی استیشن

ممکن است شما با سرویس پروکسی آشنا نباشید و از نحوه کاربرد آن بی اطلاع باشید. در این پست می خواهیم شما را با سرویس پروکسی پلی استیشن و چگونگی استفاده از پروکسی در playstation 4 آشنا کنیم.

توجه این آموزش طبق منوی تنظیمات پلی استیشن ۴ نگارش شده است، در پلی استیشن ۳ ممکن است مسیر کمی متفاوت باشد، اما تنظیمات دقیقا همان است.

از سرویس پروکسی برای تغییر دادن آی پی استفاده می کنند و البته توجه داشته باشید که امکان استفاده از این سرویس برای سایت هایی که مسدود شده اند وجود ندارد .استفاده از پروکسی در ps4

تنظیمات پروکسی پلی استیشن

1 از طریق منوی اصلی پلی استیشن وارد Settings شده و وارد بخش Network شوید.

2 بر روی Setup Internet Connection کلیک کنید تا وارد تنظیمات اتصال به اینترنت شوید، دقت کنید که گزینه Connect to the Internet فعال باشد.

3 نوع اتصال خود را از بین LAN و Wifi انتخاب کنید و در مرحله بعد گزینه Custom را انتخاب کنید.

4 تمامی مراحل را به صورت پیش فرض تایید کرده و ادامه دهید تا زمانی که به بخش Proxy Server برسید، در این قسمت گزینه Use را انتخاب کنید و در مرحله بعد آی پی آدرس و پورت را به صورت زیر را وارد کنید.

توجه برای دریافت سرور و پورت پلی استیشن به پشتیبانی مراجعه کنید. استفاده از پروکسی در ps4

5 در مرحله بعد تنظیمات را سیو کنید، در این مرحله یک تست برای بررسی صحت عملکرد اینترنت انجام می شود که قسمت اول برای تایید اتصال شما به مودم و قسمت دوم برای تایید اتصال شما به اینترنت است که در این روش Failed نشان داده خواهد شد، دقت کنید که این خطا مشکلی در عملکرد سرویس ایجاد نمی کند لذا تنظیمات را سیو کرده و ادامه آموزش را بخوانید.

6 از طریق Browser (مرورگر) وارد سایت گوگل شوید، اگر آموزش را به درستی انجام داده باشید و اتصال دستگاه به مودم و اتصال مودم به اینترنت درست باشد پس از اولین تلاش برای اتصال به اینترنت از شما یوزرنیم و پسورد خواسته می شود که در آن اطلاعات اشتراک tiknet VPN خود را وارد کنید، سپس گزینه Save را بزنید و Ok کنید.

7 حالا آی پی شما به یک کشور دیگر غیر از ایران تغییر یافته است و میتوانید از سرویس های مورد نیاز خود استفاده کنید.

توجه این سرویس تنها برای تغییر آی پی قابل استفاده است و ممکن است برای ورود به سایت های مسدود شده قابل استفاده نباشد.

توجه جهت اتصال مستقیم به اینترنت و بدون پراکسی می بایست این تنظیمات را به حالت پیش فرض برگردانید. تنظیمات پروکسی پلی استیشن

توجه در برخی از سرویس دهنده های اینترنت دسترسی به شبکه PSN محدود بوده که می توان با استفاده از این آموزش به این شبکه متصل گشت .

توجه آموزش بر اساس تنظیمات در پلی استیشن ۴ تهیه شده و ممکن است در پلی استیشن ۳ کمی متفاوت باشد

توجه جهت اتصال بدون پروکسی و مستقیم به اینترنت می بایست تنظیمات انجام شده را به حالت پیش فرض خود باز گردانید .

توجه در صورت بروز هر گونه سوال یا مشکل کافیست از طریق تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید .تنظیمات پروکسی پلی استیشن

تنظیمات پروکسی پلی استیشن

استفاده از پروکسی در PS4

فهرست