خرید پراکسی جدید تلگرام MTProto

مقاله VPN

خرید پراکسی جدید تلگرام MTProto

توجه کاربران عزیز شما می توانید علاوه بر MTProto با پراکسی Socks5 هم وصل شوید ,ما این آموزش را در سایت قرار داده ایم, برای آموزش استفاده از پراکسی تلگرام کلیک کنید.

برای خرید این سرویس روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه اصلی سایت تیک نت برید.

پروکسی MTProto تلگرام چیست؟

پروکسی تلگرام MTProto در جدیدترین آپدیت خود برای اسمارت‌فون‌های اندرویدی و آیفونی و ویندوز و مک قابل استفاده است.و به کاربران عمدتا ایرتنی خود اجازه می‌دهد با استفاده از نسل جدید از پروکسی‌ها از سد فیلترینگ گذر کنند.

پروتکل پراکسی MTProto یک پروتکل امنیتی جدید است که هدف آن دورزدن فیلترینگ توسعه داده شده است. پروتکل MTproto چیزی مانند Https است ولی برای پیام‌رسان‌ها و همینطور با یک تغییر قابل توجه. پروتکل Https رابط میان کاربران و سرور است ولی در پروتکل MTProto انتقال پیام‌های رمزنگاری شده به صورت “کاربر به کاربر” (Client to Client) است.پروکسی‌های جدید که قابلیت دورزدن فیلترینگ تلگرام را دارند نیز در بستر همین پروتکل کار می‌کنند.

خرید فیلتر شکن MTproto
خرید فیلتر شکن MTproto

آموزش استفاده از MTproto در تلگرام 

برای استفاده از پروکسی جدید تلگرام اول باید آخرین بروزرسانی تلگرام خود را از گوگل‌پلی، اپ‌استور و یا وب‌سایت تلگرام دریافت کنید.پس از فعالسازی برنامه، مطمئن شوید که از هیچگونه فیلترشکن یا وی‌پی‌ان استفاده نمی‌کنید.به بخش تنظیمات رفته و در بخش Connection Type مشخصات پروکسی خود را وارد کنید. برای خرید پراکسی MTproto به سایت مراجعه کنید و پس از دریافت اکانت MTproto می‌توانید از تلگرام بدون فیلتر استفاده کنید.

یکی پایدارترین سرویس هایی که به راحتی میتوان از آن برای رفع فیلتر تلگرام استفاده کرد خرید پروکسی mtproto میباشد البته مشکل این سرویس ها این است که به دلیل اشتراک گذاری زیاد بین کاربران این سرویس را زود به زود بلاک و فیلتر میکنند و پروکسی جدید را به کاربران ارائه میدهند و این مشکل همچنام برای کاربران ادامه دارد و در برخی از سایت ها شما با خرید vpn برای تلگرام میتوانید از پروکسی mtproto استفاده کنید و یا سرویس Socks5 را از سایت دریافت کنید. سایت تیک نت وی پی ان اکانت های پروکسی ساکس 5 و MTproto اختصاصی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا با سرعت بالا به تلگرام خود اتصال پیدا میکنند به صورتی که این شبکه اجتماعی را مثل قبل روان و پرسرعت میکند .

خرید پراکسی جدید تلگرام MTProto
خرید پراکسی جدید تلگرام MTProto

به نظر نمی‌رسد جنگ میان متصدیان فیلترینگ تلگرام و برنامه‌نویسان تیم تلگرام و سایر فعالان مقابله با سانسور اینترنت به این زودی‌ها به پایان برسد. کفه ترازوی این جدال تاکنون به سمت حامیان تلگرام سنگینی کرده است. باید دید در ادامه چه پیش خواهد آمد و دروف و جنبش مقاوت دیجیتالی تلگرام تا کجا می‌خواهند به این بازی ادامه دهند.

برای خرید ساکس تلگرام به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

خرید پراکسی جدید تلگرام MTProto | خرید فیلتر شکن MTproto

فهرست