با استفاده از VPN قبل از هر کاری در اینترنت به صورت آنلاین , به ویژه حریم خصوصی ، ناشناس ماندن و امنیت – بیشتر استفاده کنید!

در دنیای امروزی چه کسی اینترنت را دوست ندارد؟ فضای بسیار کاربردی که در عرض چند ثانیه اطلاعات ، پاسخ ها ، سرگرمی ها و ارتباطات را به شما ارائه می دهد. از هر کجا و در هر زمان از رایانه های رومیزی ، لپ تاپ ها ، تلفن های هوشمند می توانید این اطلاعات را فرا بخوانید

اینترنت یک نجات دهنده زندگی برای دانش آموزان در هر سنی ، مادران ، مشاغل ، سازمان ها و در کل همه صنف های کاری است.

اینترنت ایمن نیست. به همین دلیل به VPN نیاز دارید

اینترنت ایمن نیست. به همین دلیل به VPN نیاز دارید

اما اینترنت کامل نیست. این ایرادات داخلی دارد که در صورت آنلاین بودن شما را آسیب پذیر می کند. این را باید بدانید ، زیرا هکرها ، دولت ها و سایر افراد سودجو و تبلیغ کننده از این مزیت نهایت استفاده را می برند.

رفع امنیت در اینترنت با VPN

اما شما می توانید با کمک VPN خوب … یک شبکه خصوصی مجازی اینترنت را ایمن تر ، ایمن تر و قطعاً خصوصی تر کنید.

احتمالاً بیشتر و بیشتر درباره VPN برای استفاده در منزل و مسافرت شنیده اید. دلیل این امر این است که داشتن اینترنت باهوش تر و هوشمندتر از همیشه مهمتر است.

بیشتر از این ، آیا شما نمی خواهید بدون اطلاع خود ، به اینترنت ردیابی ، ردیابی و شناسایی شوید …؟ در دنیای امروز یافتن این آزادی سخت تر می شود.

توضیحات در مورد VPN

در اینجا یک تعریف سریع و مفید آورده شده است … و در مورد تمام مواردی که باید درباره VPN بدانید.

  • VPN سرویسی است که با هزینه کم ماهیانه در آن ثبت نام می کنید
  • پس از داشتن یک حساب ، سرویس VPN شما باید “آنلاین” باشد.
  • VPN در عمل ، اتصال اینترنت شما را می گیرد و امنیت آن را بیشتر می کند ، به شما کمک می کند ناشناس بمانید و به شما کمک می کند تا از بلوک ها عبور کرده و به سایت های سانسور شده دسترسی پیدا کنید.
  • کلید VPN این است که به شما یک آدرس IP موقتی می دهد و آدرس IP واقعی شما را از هر وب سایت یا ایمیلی که با آن ارتباط برقرار می کنید پنهان می کند.

آدرس IP شما یک مشکل بالقوه است. شاید بخواهید آن را پنهان کنید.

آدرس IP شما یک شماره پشت صحنه است که ارائه دهنده اینترنت شما به کامپیوتر شما اختصاص می دهد و به شما امکان می دهد به هرجای اینترنت بروید. این چیزی شبیه شماره خانه در خانه شما است.

این خبر خوب است خبر تا حدودی “بد” این است که آدرس IP شما همچنین مکان محاسبات شما را در خانه یا جاده می دهد. این مسئله بسیاری از کاربران رایانه را آزار می دهد.

چرا IP Address رو تغییر بدهیم ؟

انواع تجارتهای آنلاین فعالیتهای ناشی از آدرسهای IP را رصد می کنند. آنها ممکن است نام شما را نشناسند ، اما می دانند که شما وب سایت خود را دوست دارید.

شرکت ها و شبکه های آنلاین می توانند دسترسی کسی را به وب سایت بر اساس محل قرارگیری کاربر محدود کنند (و می کنند). حدس بزنید چگونه آنها می دانند کاربر کجاست؟ درست است … آدرس IP کاربر.

سرانجام ، هکرها می توانند به شبکه ها نفوذ کرده و گاهی اوقات دستگاه ها را از طریق آدرس IP آن تصاحب کنند.

همانطور که کارشناسان فناوری اطلاعات ، ارائه دهندگان اینترنت و شرکت های فناوری تلاش می کنند ، اینترنت به همان اندازه ای که شما می خواهید امن و خصوصی نیست.

همانطور که می بینید ، تقریباً همانطور که می خواهیم حریم خصوصی یا امنیت کافی نداریم.

به یاد داشته باشید ، برای اتصال به اینترنت نیازی نیست سرویس ارائه دهنده اینترنت را که در خانه یا اداره استفاده می کنید تغییر دهید.

همچنین نیازی به خرید هیچ تجهیزات جدیدی مانند مودم یا روتر یا استخدام چند تیم گیک نیستید تا شما را در هر کاری متصل کند.

همه این کارها بصورت آنلاین انجام شده است. در عرض چند دقیقه فقط کافیه به سایت تیک نت رفته و اقدام به خرید VPN کنید.

اینترنت ایمن نیست. به همین دلیل به VPN نیاز دارید

فهرست