نحوه فعال کردن Kill Switch

آموزش گام به گام Kill Switch

مدتیه که موضوع ارزهای دیجیتال (رمز ارز) در کل دنیا داغ شده و هر روز به کاربرانی که وارد حوزه کریپتو کارنسی بیشتر می شود , فعالیت کاربران ایرانی هم در این حوزه بسیار بیشتر شده و به یک بحث داغ این روزها تبدیل شده است.

اما متاسفانه مشکلات زیادی در این حوزه برای کاربران ایرانی وجود دارد که هر لحظه امکان به خطر افتادن سرمایشان است , از یه طرف بحث خود تحریمی از سمت ایران و همچنین تحریم های ظالمانه آمریکا بر کاربران ایرانی از سمت دیگه , این عرصه را با مشکلاتی مواجه کرده است . نحوه فعال کردن Kill Switch

نحوه فعال کردن Kill Switch
نحوه فعال کردن Kill Switch

 

راه هایی برای حل کردن این محدودیت ها وجود دارد تا کاربران ایرانی کمتر در معرض به خطر افتادن سرمایشان در این بازار باشند, در ادامه این مقاله با تیک نت وی پی ان همراه باشید .

راه های جلوگیری از بلاک شدن حساب ارز دیجیتال

یکی از راه های برطرف کردن این محدودیت ها استفاده از VPS ( سرور مجازی ) یا یک VPN (وی پی ان) با آیپی ثابت, معتبر و بدون قطعی است.

برای کاربرانی که از VPN استفاده می کنند حتما بهتره که از یک وی پی ان با آی پی ثابت استفاده کنند تا از مسدود شدن احتمالی جلوگیری شود

اما نکته مهم در اتصال به VPN این است که اگر ناگهان وی پی ان شما به هر دلیلی به یک باره در وسط معاملات قطع شود آیپی اصلی شما که ایران هست لو نرود وگرنه امکان مسدود شدن اکانتتان زیاد است .فعال کردن کیل سوئیچ

نحوه فعال کردن Kill Switch

برای جلوگیری از لو رفتن آیپی ایران و خطر بلاک شدن حساب ارزیتان, یک امکان به اسم Kill Switch وجود دارد که می توانید این گزینه را در نرم افزاری مثل OPENVPN (اوپن وی پی ان) فعال کنید تا اگر ناگهان وی پی ان قطع شد , نتتون رو هم قطع کنه که IP ایران مشخص نشود. فعال کردن کیل سوئیچ

آموزش فعال کردن Kill Switch در OpenVpn

تقریبا در همه نسخه های اوپن وی پی ان همه دستگاه ها , فعال سازی Kill Switch به یک شکل هست و تفاوتی ندارد :

1 – ابتدا گزینه داشبورد برنامه یا همون آیکون 3 خط را بزنید .

آموزش فعال کردن Kill Switch در OpenVpn
آموزش فعال کردن Kill Switch در OpenVpn

2 – در منو باز شده گزینه Setting انتخاب کنید .

نحوه فعال سازی Kill Switch
نحوه فعال سازی Kill Switch

3 – حالا تیک گزینه Seamless Tuunel را فعال کنید تا امکان Kill switch برنامه فعال شود.

kill switch اوپن وی پی ان
kill switch اوپن وی پی ان

هم اکنون با فعال سازی Kill Switch دیگر با قطع شدن VPN آیپی ایران شما لو نمی رود و کل نت قطع می شود تا دوباره وی پی ان شما فعال شود.

در پایین لینک دانلود و آموزش نرم افزار Openvpn برای همه دستگاه ها گذاشته شده تا بتوانید به راجتی این سرویس را فعال کنید :

کاربران عزیز می توایند برای خرید VPN با IP ثابت به صفحه اصلی سایت تیک نت مراجعه کرده و اکانت وی پی ان خود را تهیه کنید .

فهرست