وی پی ان مناسب برای Game و بازی آنلاین (کاهش پینگ)

blog

خرید VPN گیمینگ پینگ پایین

خرید VPN برای بازی آنلاین و بهترین وی پی ان برای بازی آنلاین به مهمترین و سخت ترین کاره این روزهای کاربران ایرانی تبدیل شده است . با تیک نت وی پی ان همراه باشید برای رفع همیشگی این مشکل .

وی پی ان مناسب برای بازی آنلاین

وی پی ان مناسب برای بازی آنلاین

مطمئنا برای خیلی از کاربران ایرانی پیش آمده است که هنگامی که میخواهند وارد بازی های پرطرفدار مانند کال آف دیوتی و یا پابجی موبایل و بقیه باری های دیگر شوند , بازی برایشان لود نمی شود ! و فقط دایره وسط صفحه میچرخد !

همه این مشکلات تنها یک دلیل دارد اون هم تحریم بازی پابجی موبایل و کال آف دیوتی و بازی های دیگر بر کشور ما یعنی ایران می باشد!

خرید VPN برای بازی پاپجی

چند راه حل برای این مشکل وجود دارد :

راه حل اول :استفاده از DNS برای بازی آنلاین

با استفاده از DNS (دی ان اس )می توان تحریم ها را رفع نمود, اما متاسفانه استفاده از دی ان اس پینگ بازی را بالا میبرد ! و به اصطلاح در بازی لگ احساس میشود ! پس دی ان اس بدرد بازی آنلاین نمی خورد .

راه حل دوم : استفاده از VPN برای بازی آنلاین

با استفاده از فیلتر شکن و وی پی ان کشورهای خاص که در پایین گفته شده می توان به راحتی وارد بازی Call Off Duty و Pubg شد بدون اینکه پینگ شما افزایش چشمگیری داشته باشد و لگی در بازی احساس کنید, ولی شرط پایین ماندن پینگ شما وابسته به اتصال یک سری کشور های خاص هستند که وصل می شوید .

بهترن کشورهای VPN برای بازی کردن کدام است ؟

برای بازی کردن بدون لگ و پایین نگه داشتن پینگ, بهترین کشورها برای اتصال به VPN : ترکیه , امارات, آلمان , هلند می باشد . که به راحتی می توانید وصل شوید. ولی متاسفانه پیدا کردن این کشورهای خاص در بین سایت های ارائه دهنده VPN خیلی سخت پیدا میشه و همچنین هیچ سایت ایرانی این کشورهای مناسب بازی ر ندارد .

وی پی ان کشور ترکیه برای بازی بدلیل نزدیک بودن به کشور ایران و همچنین ارائه بازی برای این کشور , به یک کشور پرطرفدار برای کاربران ایرانی تبدیل شده است .

خرید VPN برای بازی آنلاین

ولی سایت تیک نت وی پی ان با فراهم کردن فیلتر شکن کشورهای مناسب ترکیه و آلمان که بهترین پینگ و کمترین لگ رو در بازی به شما ارائه می دهد و می توانید بدون دردسر و با قیمت بسیار پایین تر از وی پی ان های خارجی به این کشورهای خاص وصل شوید. برای خرید VPN برای بازی آنلاین و گیم به صفحه اصلی سایت تیک نت رفته رفته و خریدتان را انجام دهید.

خرید وی پی ان برای Game و بازی آنلاین

خرید VPN برای بازی کال آف دیوتی

وی پی ان مناسب برای بازی آنلاین

فهرست