بازی حذاب Apex Legends یکی از آخرین کار های استودیو Respawn Entertainment که تولید کننده سری‌بازی‌های Titanfall است. این بازی یک شوتر اول شخص آنلاین و حس تازه از بتل‌رویال می باشد که برای رقابت مستقیم با بازی Fortnite ارائه شده است. بازی حذاب Apex Legends میلیون‌ها کاربر را در کمتر از یک هفته به‌سمت خود برد. این بازی که شباهت زیادی با Titanfall هم دارد، باعث شد که بعد از مدت‌ها، تعداد کاربران در بازی Titanfall 2 هم چند برابر بشود!

متاسفانه مدتی است که بازی apex legends برای کاربرانی ایرانی محدود شده است , دلیل این موضوع هم ظاهرا این شرکت, IP ایران رو در لیست بلاک ها قرار داده است .
ولی اگر در این چند روز بازی را دانلود و نصب کرده باشید، قطعا با مشکلات بسیار فراانی در رابطه با بازی Apex Legends از جمله لود نشدن بازی برای کاربران ایرانی روبرو شدین . اما چرا اینگونه شد ؟

تهیه وی پی ان پرسرعت برای بازی apex legends
تهیه وی پی ان پرسرعت برای بازی apex legends

تهیه فیلتر شکن پرسرعت

اخباریه اولیه در روز های نخستین مبنی بر تحریم و مسدود کردن کاربرهای ایرانی توسط شرکت EA پخش شد. این موضوع با اظهار نظر یکی از مدیران انجمن‌های شرکت EA در صفحه وب‌سایت الکترونیک‌آرتز قوت بیشتری گرفت.

بعد از این شایعات بود که برخی از رسانه های داخل کشورهم، اعتراض خود را نسبت به سیاست‌های شرکت EA به‌راه انداختند و بسیاری از گیمر ها هم تحت تاثیر این موضوع قرار گرفتند. این شایعات و اعتراض‌ها حتی به‌ سایت‌های خبری اونور آب هم کشیده شد. اما از سمت دیگر، بعضی از گیمرها دلیل این موضوع را فیلتر و مسدود بودن سرورهای EA دانستند و دست به اعتراض شدیدی زدند.

چند سوال در رابطه با این مشکل پیش می‌آید. مورد نخست این‌ است اگر تحریم هستیم، پس چرا بازی‌های دیگرشرکت EA مثل FIFA، و بدون هیچ گونه مشکلی قابل دسترس هستند ؟ سوال بعدی این است که چرا هیچ اخبار مشخصی از سمت ناشر برای گیمرهای ایرانی درمورد تحریم در داخل صفحات بازی وجود ندارد؟

خرید VPN برای بازی apex legends

اما جای هیچ نگرانی نیست چون می توانید با خرید وی پی ان از سایت تیک نت این محدودیت برای گیمرهای ایرانی را با پروکسی و یا یک وی پی ان و فیلتر شکن خوب براحتی حل کرد و مثل همیشه از بازی جذاب apex legends لذت ببرید.

البته متاسفانه سرویس پروکسی در داخل ایران فعلا مسدود شده است و نمی توان از پروکسی استفاده کرد, ولی با ارائه و معرفی روش جدیدی که سایت تیک نت وی پی ان آموزش آن را هم در سایت قرار داده است می توانید بر روی ویندوز خود به VPN وصل شوید و فیلتر شکن یا بهتر بگوییم وی پی ان را از ویندوز یا مک خود برای استفاده در کنسول بازی خود که هم می تواند پلی استیشن و هم ایکس باکس باشد, شیر و به اشتراک بگذارید و به راحتی بازی apex legends لود شده و از بازی کردن در این محصول شرکت EA لذت ببرید .

فهرست