خرید وی پی ان برای صرافی پنکیک سواپ

ip static
خرید وی پی ان برای صرافی پنکیک سواپ

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ با نمایش اعلامیه‌ای در وبسایت خود اعلام کرد دسترسی کاربران ایرانی به این صرافی به زودی مسدود خواهد شد.

pancakeswap که یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های غیر متمرکز مخصوصا برای کاربران ایرانی به شمار می‌رود هم‌اکنون اعلام کرد که به زودی دسترسی کاربران ایرانی را مسدود خواهد شد. اگر با استفاده از IP ایران به این صرافی مراجعه کنید برای شما نوتیفیکیشنی ارسال خواهد شد. متن این اعلامیه به شرح زیر است :

از تاریخ ۹ مارس ۲۰۲۲ (۱۸ اسفند ۱۴۰۰) امکان دسترسی به صرافی پنکیک سواپ از طریق IP های متعلق به کشورهای زیر امکان پذیر نخواهد بود:

ایران، عراق , کره شمالی، سودان، سوریه،، بلاروس، کوبا، جمهوری کنگو، زیمباوه، شبه‌جزیره کریمه،

VPN آی پی ثابت برای پنکیک سواپ

سایت تیک نت وی پی ان با ارائه VPN آی پی ثابت برای پنکیک سواپ , محدودیت و مشکلاتی که برای کاربران ایرانی فراهم کرده را دور زده و به راحتی بتوانید از خدمات این صرافی غیر متمرکز استفاده کنید .

برای خرید وی پی ان پنکیک سواپ به صفحه اصلی سایت تیک نت مراجعه کنید .

توصیه می‌شود اگر از یونی سواپ و پنکیک سواپ استفاده می‌کنید با آی پی ایران به این صرافی ها متصل نشوید. و از وی‌ پی‌ ان IP ثابت پنکیک سواپ تیک نت وی پی ان استفاده شود و تمام نکات امنیتی را رعایت کنید.

خرید وی پی ان برای صرافی پنکیک سواپ و وی پی ان pancakeswap

خرید vpn برای پنکیک سواپ

خرید وی پی ان پنکیک سواپ pancakeswap

آیا صرافی غیرمتمرکز می‌تواند رمزارز کاربران را مسدود کند؟

رمزارز کاربران در بلاکچین قرار دارد و دسترسی به آن از طریق کیف پول ممکن است. رمزارزهایی که می‌شنویم دارایی کاربران را قفل می‌کنند داستان جداگانه‌ای دارند و در قرارداد هوشمند آنها، کدهایی تعبیه شده است که دارایی را قفل می‌کند. تتر نیز این تابع بلوکه کردن دارایی را در خود دارد. اما داستان برای صرافی‌های غیر متمرکز جدا است.

در صورتی یک صرافی غیر متمرکز می‌تواند رمز ارز کاربران را مسدود یا مصادره کند که در کدهای قرارداد هوشمند آن این قابلیت وجود داشته باشد. بنابراین اگر پنکیک سواپ نیز بخواهد چنین اقدامی انجام دهد باید در کدهای قرارداد هوشمند متعلق به سرویس‌های خود دست برده و آنها را تغییر دهد. برای این کار لازم است صرافی آي‌پی کاربران را در بلاکچین ذخیره کند که این حجم داده‌ای بسیار بزرگ است و با هر بار استفاده از وی‌پی‌ان باید آنها نیز ذخیره شوند.

خرید وی پی ان برای صرافی پنکیک سواپ

فهرست