اینترنت می تواند مکان خیلی خطرناکی باشد. از شرکت هایی که داده ها را گرفته اند تا هکرهایی که اطلاعات شخصی را هدف قرار می دهند ، می توان به راحتی در یک تصادف سایبری ناگوار گیر کرد. عواقب آن ، بسیار ناگوار است.

اگر شرکت خود را از خانه رها می کنید ، چرا باید از VPN استفاده کنید

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی یا همان VPN  وی پی ان یکی از مهمترین موارد احتیاطی است که می توانید هنگام کار آنلاین انجام دهید. بله ، حتی در خانه.

یک VPN اتصال و ترافیک وب شما را رمزگذاری می کند ، بنابراین وقتی مرور وب می کنید ، چشم کنجکاو نمی تواند اطلاعات رایانه شما را ببیند و اطلاعات شخصی شما را بطور گسترده ای افزایش دهد.

وی پی ان و فیلتر شکن ها همچنین می توانند به شما در پنهان کردن موقعیت مکانی یا ماسک کردن آدرس IP خود کمک کنند تا بتوانید در هنگام مسافرت به خارج از کشور به Netflix منزل خود دسترسی پیدا کنید.

اگر شرکت خود را از خانه رها می کنید ، چرا باید از VPN استفاده کنید
اگر شرکت خود را از خانه رها می کنید ، چرا باید از VPN استفاده کنید
نحوه استفاده کارآفرینان از VPN:

برای کارآفرینان ، یک VPN از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وقتی می خواهید اطلاعات ورود به حساب های بانکی شرکت ، حساب های نرم افزاری یا مالکیت معنوی را کنترل کنید ، بسیار مهم است که از خود محافظت کنید. لازم به ذکر نیست ، لازم است که از کارمندان خود در برابر هکرها نیز محافظت کنید.

از این گذشته ، شما سوابق آنها را در سرورهای خود دارید ، بنابراین ضروری است که به طور مناسب آن اطلاعات را تأمین کنید. وقتی وظیفه شما را بر عهده دارد ، امنیت برای حفظ امنیت شرکت و افراد آن در اختیار شما قرار می گیرد.

یافتن یک VPN مناسب برای شما:

هنگام انتخاب VPN برای شرکت خود ، یک گزینه رایگان آن را کاهش نمی دهد. سرمایه گذاری در یک شرکت بسیار معتبر و معتبر مانند TikNet VPN یک اقدام هوشمندانه است. شما یک VPN پر سرعت و فوق العاده ایمن دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد یکپارچه با آرامش اضافی کار کنید.

تیک نت وی پی ان به شما امکان دسترسی به بیش از 1200 سرور دوستدار تورنت و داده های نامحدود را می دهد و به شما این امکان را می دهد تا به صورت مستقیم جریان و بارگیری کنید. رمزگذاری AES-256-GCM با درجه نظامی و پروتکل های IKEv2 و OpenVPN از ارتباط مرور شما محافظت می کنند ، در حالی که سیاست عدم ورود Surfshark داده های شما را حتی خصوصی از آنها حفظ می کند.

اگر شرکت خود را از خانه رها می کنید ، چرا باید از VPN استفاده کنید

فهرست