وی پی ان پرسرعت برای رفع همه تحریم ها

وی پی ان پرسرعت برای رفع همه تحریم ها

در این سال ها متاسفانه بخاطر تحریم ظالمانه آمریکا, بسیاری از سایت های برتر دنیا مانند سایت مایکروسافت , ویندوز و همچنین بازارهای فارکس و سایت های ارزهای دیجیتال و ماینینگ مثل سایت Binance و مهمتر از همه بانک های آسیایی و اروپایی و سایت های علمی و پژوهشی و دانشگاهی, که کاربران ایرانی را تحریم و مسدود کرده اند و اجازه ورود به این سایت ها که استفاده از امکانات پرشمار و بسیار مفید را میتوان در پیشرفت کشور استفاده کرد را نمی دهند و همچنین از طرف دیگر در داخل خود ایران هم بسیاری از سایت های مفید در زمینه آموزش و ارتباطی و … مانند سایت Youtube و … در داخل کشور برای کاربران ایرانی محدود و یا فیلتر شدن و نمی توان از امکانات این سایت ها نیز استفاده کرد و بهره برد .

خرید VPN برای رفع همه تحریم ها

در این شرایط برای دور زدن تحریم های ظالمانه سایت های مطرح خارجی که کاربران ایرانی را تحریم کردنو اجازه دسترسی با آی پی ایران را نمی دهند, استفاده از یک فیلتر شکن و وی پی ان خوب است که چاره حل همه مشکلات ومحدودیت ها است . کاربران ایرانی می توانند با خرید VPN معتبر از سایت تیک نت وی پی ان این نیاز اساسی و مهم خود را در عصر تکنولوژی و اطلاعات را به راحتی برطرف کرده تحریم ها را دور بزنند .

سایت تیک نت وی پی ان مفتخر است که با ارائه یک فیلتر شکن و VPN با سرعت بالا و امنیت بسیار قوی همرا با انبوه کشورهای مفید مثل وی پی ان کشور هند و سنگاپور که خیلی از دانشگاه های معتبر و وی پی ان کشور ترکیه که برای کارهای بانکی که خیلی از ایرانی ها با این بانک های کشور ترکیه درتماس هستند رفع کند و همچنین کشورهای (انگلیس,هلند,روسیه,فرانسه,کانادا,آمریکا) را فراهم کرده تا نیاز همه ایرانی ها را برای همه کشورها برطرف کرده و هیچ محدودیتی برای هیچ ایرانی در سراسر دنیا شاهد نباشیم.

وی پی ان پرسرعت برای رفع همه تحریم ها
وی پی ان پرسرعت برای رفع همه تحریم ها

نرم افزار وی پی ان اندروید تیک نت

برای اولین بار در ایران یک نرم افزار فارسی که سایت تیک نت وی پی ان آن را برای گوشی های اندرویدی برای کاربران عزیز ایرانی آماده کرده است که در کمترین زمان و ساده ترین روش بتوانید با اندرویدتان یک اتصال امن و پرسرعت به VPN را داشته باشید. نرم افزار وی پی ان اندروید تیک نت وی پی ان به زبان شیرین فارسی طراحی شده تا برای کاربران راحت و ساده باشد و همچنین افراد مسن هم به راحتی و پیجیدگی خاصی استفاده کنند .با استفاده از نرم افزار VPN اندروید تیک نت وی پی ان، می توانید براحتی به سرویس های VPN در انواع گوشی های اندروید با سرعت بالا متصل شوید .

همچنین یک نسخه از نرم افزار تیک نت برای گوشی های اندروید ورژن زیر 5 هم آماده کردیم که کاربران این گوشی ها هم بتوانند به راحتی از نرم افزار وی پی ان اندروید تیک نت استفاده و لذت ببرند.

مراحل خرید وی پی ان پرسرعت از سایت تیک نت : 

  1. ابتدا لینک سایت تیک نت را از طریق یا پیج رسمی اینستاگرام یا تلگرام یا گوگل پیدا میکنید.
  2. وارد سایت رفته و براساس نیازتون یکی از پلن های خرید وی پی ان و خرید فیلتر شکن که از 1 ماهه شروع و تا 1 ساله هست انتخاب می کنید.
  3. بعد از وارد شدن به فروشگاه و کامل کردن اطلاعات شخصی مثل ایمیل بر روی دکمه پرداخت می زنید.
  4. بعد از خرید فیلتر شکن , سایت بهتون اطلاعات حساب مانند یوزرنیم و پسورد رو بهتون میده که با استفاده از این اطلاعات به فیلتر شکن وصب شوید .
  5. حالا بعد از تحویل اکانت ,برای وصل شدن به وی پی ان خود به قسمت آموزش استفاده وی پی ان در سایت تیک نت رفته و آموزش مربوط به دستگاه خود را پیدا و انتخاب کرده و آموزش را دنبال می کنید تا اتصال شما با موفقیت برقرار شود.
  6. بعد از وصل شدن به اکانت تان دیگر همه محدودیت های ظالمانه که برای کاربران ایرانی در زمینه شرکت های آمریکایی و غیر آمریکایی بوجود آمده بود , برطرف شده و از دنیای نت لذت ببرید.

اگر در طی فراید خرید اکانت VPN یا اتصال به مشکلی برخورد کردین , میتوانید به پشتیبان های سایت که هم از طریق تلگرام هم اینستاگرام هم ایمیل پاسخگو هستند اطلاع داده و تا جواب دادن و رفع مشکل صبور باشید.

برای تهیه و خرید وی پی ان و فیلتر شکن می توانید از دکمه زیر به صفحه اصلی سایت تیک نت رفته و اکانتتون رو تهیه نمایید :

فهرست