اگر تصمیم گرفته اید که از طریق VPN های تلفن همراه استفاده کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید. نگران نباشید ، تنها نیستید. به همین دلیل ما این راهنمای مفید را در مورد چگونگی راه اندازی VPN در Android یا iPhone خود تهیه کرده ایم.

چرا از خرید وی پی ان تلفن همراه استفاده می کنید؟

امروزه بخش اعظم زندگی دیجیتال شما در تلفن همراه شما ، چه گوشی آیفون و چه گوشی Android وجود دارد – بانکداری تلفن همراه ، خرید آنلاین ، گپ زدن با دوستان در اسکایپ یا اشتراک گذاری لحظه های زندگی در اینستاگرام ممکن است

ما هنوز در سطح Black Mirror نباشیم ، اما تکذیب ما تقریباً همیشه در ارتباط نیستیم. با وجود راحتی ، زندگی آنلاین نیز می تواند شما را در معرض تهدیدهای حریم خصوصی قرار دهد و بدون محافظت مناسب ، اطلاعات در مورد شما و عادت های آنلاین شما می توانند در اختیار اشخاص ثالث مانند ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) ، مشاغل یا موارد دیگر قرار گیرند. حتی هکرها استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) در تلفن همراه به شما کمک می کند تا به صورت آنلاین حریم شخصی را حفظ کنید ، چه در خانه باشید و چه از طریق Wi-Fi عمومی متصل هستید.

3 دلیل مهم برای بارگیری یک VPN در تلفن شما

 

 1. امن Wi-Fi عمومی

  چرا از وی پی ان تلفن همراه استفاده می کنید؟
  چرا از وی پی ان تلفن همراه استفاده می کنید؟

  کانون های عمومی Wi-Fi ارتباط تقریباً از هر نقطه را برای ما آسان می کند. اما متأسفانه ، آن شبکه Wi-Fi نا امن در Starbucks که از طریق iPhone یا تلفن Android به آن متصل می شوید ، همچنین دسترسی هکرها را به دستگاه متصل شما آسان کرده و از هرگونه اطلاعات حساس که به صورت آنلاین به اشتراک می گذارید رهگیری می کند (گذرواژه‌ها ، جزئیات کارت اعتباری ، و غیره.).

  یک VPN به شما کمک می کند تا با رمزگذاری اتصال خود ، از خطرات Wi-Fi عمومی جلوگیری کنید و از اشخاص ثالث جلوگیری کنید که بتوانند آنچه را که در شبکه انجام می دهید را مشاهده کنند. مراقب باشید که یک VPN را با سرور پروکسی اشتباه نگیرید – در حالی که هر دو آدرس IP شما را پنهان می کنند ، یک سرور پراکسی از رمزگذاری استفاده نمی کند ، به این معنی که از داده های آنلاین شما محافظت نمی شود. پروکسی همچنین بر خلاف VPN ، که بر روی همه ترافیک آنلاین شما اعمال می شود ، به صورت برنامه بر اساس برنامه استفاده می شود.

 2.  مرور اینترنت به صورت خصوصی

  چرا از وی پی ان تلفن همراه استفاده می کنید؟
  چرا از وی پی ان تلفن همراه استفاده می کنید؟

  کاری که شما به صورت آنلاین انجام می دهید شغل شماست و با استفاده از VPN می توانید با پنهان کردن شماره مهمی به نام آدرس IP خود به شما در ادامه راه کمک کنید. ISP ها و موتورهای جستجو مانند Google از آدرس IP تلفن شما برای جمع آوری داده ها درباره عادات جستجوی آنلاین خود استفاده می کنند.

  آیا تا به حال به آن تبلیغات آنلاین خزنده توجه کرده اید محصولاتی را که اخیراً جستجو کرده اید نشان می دهد؟ بله ، این در واقع Google از شما جاسوسی کرده است. و با لغو اخیر قوانین خنثی سازی خالص در ایالات متحده ، ایمن نگه داشتن داده های آنلاین شما از چشمان کنجکاو ISP می تواند در آینده ای نزدیک حتی مهمتر شود. چرا از وی پی ان تلفن همراه استفاده می کنید؟

بیشتر بدانید :

دلایل استفاده از VPN در تلفن همراه

راهنمای نهایی شبکه های خصوصی مجازی (VPN)

وی پی ان پرسرعت برای رفع همه تحریم ها

آموزش استفاده از نرم افزار vpn اندروید تیک نت

چگونه می توان VPN را بر روی تلفن خود تنظیم کرد؟

VPN در تمام اشکال و اندازه ها ارائه می شود و در حالی که انتخاب یکی از آنها معمولاً به نیازهای شخصی و ترجیحات (و البته از iPhone یا Android استفاده می کنید) کم می شود ، درک نکات مثبت ، منفی و دشواری گزینه های شما مهم است.

ساده ترین راه: یک برنامه VPN بارگیری کنید

بارگیری برنامه از ارائه دهنده سایت تیک نت وی پی ان سریعترین و راحت ترین راه برای راه اندازی VPN در تلفن آیفون یا اندرویدی شماست. برنامه ها همچنین دارای مزیت هستند زیرا به شما امکان می دهند تنظیمات برگزیده خود را تنظیم و ذخیره کنید ، و پیکربندی آن بسیار ساده است. اما البته ، یک گرفتن وجود دارد. با وجود تعداد بیشماری برنامه های VPN ، چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنید؟

میانه: از OpenVPN استفاده کنید

همانطور که گفته شد ، خرید OpenVPN یکی از پروتکل های قابل اعتماد است. این برنامه در بسیاری از برنامه هوشمند ارائه دهنده VPN ، مانند tiknetVPN ، به دلیل سطح بالای امنیت و پایداری و همچنین قابلیت دور زدن دیواره های آتش ، استفاده می شود. این منبع باز نیز هست ، به این معنی که کد منبع به راحتی قابل مشاهده و بازرسی برای هر کسی است. اگرچه بومی هیچ پلتفرمی نیست ، نرم افزار مشتری شخص ثالث VPN آن را در تلفن های آیفون و تلفن همراه آندروید در دسترس می کند.

راه سخت: یک VPN را به صورت دستی پیکربندی کنید.

علاوه بر OpenVPN ، پروتکل های موجود دیگری نیز وجود دارد که می توانید بصورت بومی از طریق سیستم عامل دستگاه خود یا با استفاده از یک سرویس دهنده VPN به آنها متصل شوید. و اگر مایل به گذراندن وقت اضافی هستید ، اساساً می توانید از هرکسی که می خواهید استفاده کنید تا زمانی که توسط ارائه دهنده خرید وی پی ان شما پشتیبانی شود. بیایید به جوانب مثبت و منفی پروتکل های مختلف تلفن همراه VPN نگاهی بیندازیم.

آموزش اتصال به وی پی ان گوشی در اندروید

فهرست