در بین فریلنسرها ، این یک نکته غرور و افتخار است که قادر به لاغر شدن کار هستیم, با استفاده از وی پی ان این امکان فراهم می شود .

این که آیا شما یک طراح گرافیک ، رمزگذار یا نویسنده هستید ، به چیزی بیش از یک لپ تاپ مناسب ، اتصال به اینترنت ثابت و شاید یک نوشیدنی سرد تازه برای خنک کردن بیکن نیاز ندارید. این تا حدودی به همین دلیل است که بسیاری از آزادکارها قادر به کار عملی در هر نقطه و هر زمان هستند.

چرا فری لنسرها در سال 2020 به یک VPN احتیاج دارند
چرا فری لنسرها در سال 2020 به یک VPN احتیاج دارند

شما می توانید با VPN خیلی از هزینه های خود را کم کرده و توی کارتان سود کنید . چطوری ؟

علاوه بر محافظت از حریم خصوصی آشکار VPN ، مزایای دیگری نیز وجود دارد که می تواند به شما کمک کند در حالی که مشغول زندگی در رویای فری لنسر هستید ، باهوش تر باشید و حتی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

برای جزئیات بیشتر بخوانید:

آرامش ذهن هر کجا که بروید. این کاملاً واضح است ، بنابراین ما زودهنگام آن را از بین خواهیم برد. اگر مانند بسیاری از فریلنسرها هستید ، شانس خوبی وجود دارد که کارهای زیادی را در WiFi عمومی انجام دهید. وای فای عمومی مناسب است ، با ما اشتباه نکنید ، اما از امنیت بسیار دور است. شما در حال مرور در فرودگاه هستید یا کافی شاپ مورد علاقه خود ، اگر اتفاقی برای اتصال به همان روتر ناامن به عنوان یک هکر دارید ، اکنون در معرض حمله قرار می گیرید. و این فقط اخبار بد برای شما نیست؛ اگر یک هکر در حال جستجوی اطلاعات حساس هستید ، مشتری شما می تواند دچار سوختگی شود. با یک VPN پرسرعت می توانید یک لایه محافظ اضافی اضافه کنید که هکرها را در معرض خطر قرار دهد.

پروازهای ارزان تر یکی از بزرگترین قدرت فریلنسرینگ قادر به کار در هر مکانی است ، اما این باعث نمی شود پروازهای بین المللی ارزانتر شود. با استفاده از VPN ، می توانید از کلیه وب سایت های هواپیمایی کوکی که برای ردیابی شما و قیمت گذاری استفاده می کنند ، دوری کنید. به این ترتیب گزینه های بلیط تهیه می کنید که بسیار منطقی تر هستند. فقط VPN خود را روشن کنید ، یک جلسه مرور جدید را روشن کنید و مکان سرور خود را به مقصدی که قصد پرواز به آن دارید تغییر دهید. از آنجا ، می توانید رول پس انداز را تماشا کنید!

چرا فری لنسرها در سال 2020 به یک VPN احتیاج دارند

به طور جدی کار کنید. ممکن است بتوانید در هر مکانی کار کنید ، اما شرکت مشتری شما ممکن است این کار را نکند. بگویید که تصمیم دارید پرواز به بارسلونا را بگیرید و پس از مسدود کردن برخی از tapas ، کمی کار را فشار دهید. اگر کارفرمای شما از CRM یا CMS محافظت شده جغرافیایی استفاده می کند ، فرصتی وجود دارد که در خارج از کشور به هیچ وجه قادر به دسترسی به آن نخواهید بود. اکنون ، شما در خارج از کشور گیر کرده اید ، قادر به کار نیستید و از طرحی خارج هستید. با استفاده از VPN ، می توانید مکان مرور خود را متناسب با مشتری خود تنظیم کنید ، بنابراین می توانید آن محدودیت ها را کنار بگذارید و به کار خود برگردید.

در هر مکانی نیز جستجو کنید. محدودیت های جغرافیایی فقط برای شرکت های دارای امنیت نیست. وب سایتهای اصلی از آنها استفاده می کنند تا کنترل کنند چه کسی محتوا را مشاهده می کند و در کجا قرار دارد. این شاید در بین سایتهای استریم مانند Netflix و Hulu رایج باشد ، بنابراین اگر می خواهید به خارج از کشور سفر کنید ، ممکن است برخی از مشکلات را در مورد “داستان The Handmaid’s Tale” ایجاد کنید. با استفاده از VPN ، می توانید از این بلاکرهای مزاحم عبور کنید و از محتوای بدون محتوای خود لذت ببرید. چرا فری لنسرها در سال 2020 به یک VPN احتیاج دارند

فهرست